You are currently viewing Apartamenty w Gdańsku przyjazne dzieciom

Apartamenty w Gdańsku przyjazne dzieciom

Planowaliśmy z mężem i dziećmi wakacje. Najpierw mieliśmy jechać za granice, ale niestety plany się zmieniły i zdecydowaliśmy się nad nasze piękne polskie morze. Oczywiście mąż całą organizacje polecił mnie tłumacząc się tym, że on nie jest w stanie zaplanować wszystkiego tak dobrze jak ja. Nie miałam wyjścia zgodziłam się.

Wakacje w apartamencie w Gdańsku

apartamenty gdańskOczywiście jako matka dwójki dzieci w wieku przedszkolnym zawsze szukam takich noclegów które będą przyjazne dla dzieci, ponieważ wiem, że jak jest za nudno to dzieci nie dają żyć. Za każdym razem sprawdzam, czy jest gdzieś w pobliżu plac zabaw, jaka odległość jest do plaży, może jakiś basen i tym podobne. Później dopiero pojawiają się kwestie finansowe i wtedy sprawdzam czy dana kwota mieści się w budżecie jaki mamy przeznaczony na wyjazd. Jeśli chodzi o wakacje w Polsce to celowałam w noclegi bez wyżywienia a z aneksem kuchennym. Na jednej stronie wyświetliły mi się apartamenty Gdańsk. Były w przystępnych cenach, niedaleko do plaży i morza i oferowały prywatny plac zabaw dla dzieci w cenie noclegu. Lepiej być nie mogło. Każdy apartamenty składał się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym i łazienki. Było idealnie. Później zaczęłam sprawdzać ceny. Znalazłam kilka które mieściły się w naszym budżecie. Chciałam zadzwonić, ale wolałam poczekać aż mąż wróci z pracy i jeszcze z nim to przedyskutuję. Unikając tym niepotrzebnych pretensji w przypadku, gdyby coś mu nie pasowało w ofercie.

Mąż wrócił dopiero wieczorem, ale od razu pokazałam mu swoje znalezisko. Stwierdził, że jeśli wszystko odpowiada i po zadzwonieniu na podany numer oferta nie ulegnie zamianie to mu wszystko pasuje. Tego wieczora już nie dzwoniłam, bo było dość późno, postanowiłam, że zadzwonię rano i dowiem się wszystkich szczegółów.