Architektura parkowa w stadninie koni

Niedawno w spadku po babci otrzymałam pod miastem ogromną działkę. Mówiąc ogromna mam na myśli taką, na której spokojnie zmieściłoby się około dziesięć domów.

Elementy architektury parkowej dla gości

architektura parkowaI do tego każdy z tych domów miałby całkiem niezły ogródek. Z racji tego, że moja mama była jedynaczką i ja też nią jestem to nie mam nawet się z kim tą działką podzielić. Mam na myśli najbliższą rodzinę. Stosunkowo od tej działki mamy z mężem dom, który niedawno wybudowaliśmy. Nie wiedziałam co mam zrobić z tą działką, jak ją zagospodarować. W końcu przyszedł mi do głowy pewien pomysł. Uwielbiam konie, dlatego postanowiłam otworzyć tam stadninę. Powstał tutaj też duży wybieg dla koni.
Dla osób, które do nas przyjeżdżają są wyznaczone specjalne miejsca do wypoczynku ustawione zostały grile betonowe, gdzie można grillować po przejażdżkach. Do tego stoją tu stoły i ławki parkowe. W wielu miejscach są też kosze parkowe. Nie wiedziałam czy podołam całemu temu przedsięwzięciu, ale jednak się udało. Bardzo się cieszę, że miałam i nadal mam ogromne wsparcie u mojego męża i moich rodziców. Bardzo mi pomagają aby ten interes szedł jak najlepiej. Nawet mój syn spędza tu każdą wolną chwilę. Pomaga przy pielęgnacji koni i czyszczeniu ich boksów. Jestem bardzo szczęśliwa, że wszystko się udało. Mam nadzieję, że będzie to wszystko trwało tak cały czas i później to ja będę mogła przekazać komuś tą działkę wraz z rozwijającym się biznesem.

Bardzo optymistycznie patrzę w przyszłość i wiem, że właśnie tak będzie. A jak widzę gdy mój syn oddaje się temu w pełni, to bardziej szczęśliwa być nie mogę.

Polecam sprzęt parkowy https://www.architekturaparkowa.pl