You are currently viewing Aromaterapia i świeczki zapachowe yankee candle

Aromaterapia i świeczki zapachowe yankee candle

Wiele osób szczególnie, gdy za oknem jest szaro buro i ponuro popada w depresje. Nie chce im się wychodzić z domu i tracą chęć do życia. Nic nie cieszy, bo czym mają się radować, jeżeli za oknem nie ma nic więcej prócz ulewy? Dużo ludzi wówczas decyduje się na aromaterapię.

Świeczki zapachowe sprawdzą się w aromaterapii?

świeczki zapachowe yankee candleJako, że sama w sobie jest ona kosztowna, gdy chce się ją wykonać u profesjonalisty najlepiej wykonać ją w domu. Świece zapachowe przybędą nam z pomocą. Już od poranka powinniśmy pozytywnie się nastrajając zapalając ładnie pachnące świece. Powinny być to nuty owocowe, które wywołujące u nas pozytywne skojarzenia z latem. W późniejszych okresach dnia warto skorzystać z czegoś innego. Woski zapachowe, które możemy kupić do tak zwanych kominków będą nam równie przydatne. Jako, że ich czas spalania się jest nieco dłuższy można cieszyć się pięknymi zapachami na dłużej. Świeczki zapachowe yankee candle dadzą podobny efekt. Zapewne nie można nazwać ich zwykłymi świecami. Dlaczego? Chociażby dlatego, że na rynku możemy dostać świece trzystopniowe. Co to oznacza? Każdy stopień ma inny kolor co za tym idzie zapach. Każdy z kolorów płynnie przechodzi w poprzedni co sprawia, że nie ma się poczucia zmieszania zapachów, który doprowadzałby do mdłości. To niezwykle ważne przy aromaterapii.

Aby mieć jeszcze większą pewność, że terapia zadziała tak jak powinna należy kupić kule do kąpieli. Dzięki gorącej wodzie w wannie i aromatycznym kulom zaśniemy jak niemowlaki, a nowy dzień będzie znacznie lepszy od poprzedniego. Warto korzystać z domowych sposobów.