You are currently viewing Autka akumulatorowe dla dzieci

Autka akumulatorowe dla dzieci

 

Zabawki są nieodzownymi przedmiotami związanymi z dzieciństwem. Maluchy bawią się nimi niemalże całymi dniami w domu i na dworze. Są też zabawki, które są na tyle duże, że można do nich wsiąść. Mowa tu o samochodach elektrycznych. 

Jak działa samochód na akumulator?

auto na akumulator dla 2 dzieciNiektórzy rodzice chcą zapewnić swoim pociechom wyjątkowe zabawki, których nie mają inne dzieci. Przytulanki, kolorowe piłki,rowerki, czy klocki, mają wszystkie, ale nie każdy ma auto na akumulator dla 2 dzieci. Posiadając dwójkę maluchów w domu, trzeba brać pod uwagę, że kiedy jedno coś robi, to drugie zaraz chce robić to samo, więc często się to kończy zakupem dwóch takich samych zabawek. Jednak nie w przypadku samochodzików ponieważ dostępne są modele przeznaczone dla dwójki dzieci. Rozmiar autka jest na tyle duży, że bez problemu wejdzie do środka dójka dwulatków. Dwa oddzielne fotele posiadają pasy bezpieczeństwa i zagłówki. Samochód do złudzenia przypomina prawdziwy model, jaki można spotkac na ulicach miast z tą różnicą, że jest o wiele mniejszy. Autka posiadają nawet światła led z przodu i z tyłu oraz klakson w kierownicy. Niektóre modele mają nawet niewielki bagażnik na niezbędne rzeczy kierowcy i pasażera. Prowadzenie takie pojazdu jest dziecinnie proste, ponieważ wymaga jedynie opanowania kierownicy i jednego pedału gazu. Wybory kierunku jazdy dokonuje się jednym przyciskiem na kierownicy. Zasilanie na akumulator pozwala na nieprzerwaną jazdę nawet przez kilka godzin, po czym trzeba go ponownie naładować.

Zakup samochodu na akumulator dla dwójki dzieci jest świetnym pomysłem, jeżeli maluchy są w wieku około dwóch – trzech lat. W sklepach znajdziemy modele przeznaczone dla jednego dziecka, ale także dla dwóch, a ich jakość jest identyczna, podobnie jak wygląd.