You are currently viewing Bluza dla kucharza w restauracji

Bluza dla kucharza w restauracji

Od kilku miesięcy prowadzę swoją restaurację, do której otwarcia przygotowywałam się przez kilka ostatnich lat. Zbierałam pieniądze i podjęłam pracę w jednej z najlepszych restauracji w mieście. Pracując jako kelnerka miałam okazję przyjrzeć się temu, jak funkcjonuje takie miejsce i na co należy zwrócić uwagę. Na pewno jedną z kluczowych rzeczy było zatrudnienie dobrych kucharzy. 

Wysokiej jakości bluza kucharska

wygodna bluza kucharska damskaNie wiem dlaczego, ale kilka lat temu uparłam się, że otworze własną restaurację. A jestem osobą, która konsekwentnie realizuje to, co sobie założy, dlatego postanowiłam zacząć zbierać pieniądze i przyglądać się branży. Wiedziałam, oczywiście, że nie jest to najprostsza sprawa, jak chodzi o prowadzenie restauracji, ale lubię wyzwania, więc się nie zraziłam. Kluczową sprawą było dla mnie zatrudnienie dobrych kucharzy, co mi się ostatecznie udało. Specjalnie zatrudniałam ich do ugotowania mi kolacji dla kilku osób z rodziny, żeby ocenić ich umiejętności. Kolejną ważną sprawą, poza wyposażeniem kuchni, był odpowiedni strój dla kucharzy. Z racji tego, że są to kobiety, to musiałam poszukać damskiego stroju. Ostatecznie strój dla nich stanowi wygodna bluza kucharska damska, fartuch oraz specjalna czapka, chowająca włosy. Bluza nie jest zwykłą bluzą. Przypomina raczej bardziej elegancją koszulę, z granatowymi wstawkami oraz logo naszej restauracji. Zależało mi na tym, żeby wszystkie ubrania dla kucharzy były wykonane z najwyższej jakości, naturalnych materiałów, które pozwolą skórze oddychać. 

W dobrej restauracji ważnych jest wiele elementów, ale najważniejszym z nich jest oczywiście dobre jedzenie. Otwierając własną restaurację, musiałam więc zwrócić uwagę na to, żeby zatrudnić naprawdę dobrych kucharzy. Potem trzeba ich było odpowiednio ubrać. Z racji tego, że zatrudniłam kobiety, zamówiłam dla nich wysokiej jakości bluzy kucharskie.