Botox – czyli dbanie o urodę

Nie zawsze miałam czas, aby biegać do kosmetyczek. Praca, zajęcia i tak dalej, do tego opieka nad dzieckiem. To wszystko pochłaniało dużo czasu, Jednak lubiłam dobrze wyglądać, więc chociaż raz na pół roku chodziłam na zabiegi już tak kompleksowo.

Na botox trzeba uważać, bywa niebezpieczny

botoxRobiłam wszystko na raz, i na jakiś czas miałam spokój. Nasz Toruń miał wielu sprawdzonych specjalistów. A co takiego robiłam? Przede wszystkim powiększanie ust, ale tylko trochę, dosłownie po pół mililitra na wargę, żeby tylko lekko je uwydatnić. Nie chciałam przesadzać, a odrobinę je nawilżyć i podkreślić. Poza tym niedrogi botox w Toruniu, ale nie, że zaraz całą twarz miałam sztuczną. Od dawna borykałam się z jedną zmarszczką pionową na czole, i żaden krem nie mógł sobie z nią poradzić. Byłam zrozpaczona, aż nie dowiedziałam się, że ten preparat może mi z tym pomóc. No tylko, że muszę poprawiać efekt co jakiś czas, żeby się utrzymywał. Nie przesadzam i nie wyglądam sztucznie, tylko ta zmarszczka po prostu zawsze była moją zmorą, dlatego się jej pozbyłam. No i jeden raz zdecydowałam się na coś takiego jak lipoliza, bo po ciąży mi wszystko sflaczało, i za nic samoistnie nie chciało wrócić do dawnego wyglądu. To jedyne, co było takie bardzo inwazyjne, bo kwas hialuronowy w usta i inne takie, to raczej delikatniejsze rzeczy. No ale dzięki temu poprawił się mój wygląd, czuję się atrakcyjna, kosmetologia mi pomogła, więc czemu bym miała nie korzystać. Nie wszyscy jesteśmy idealni, jak z okładki magazynów, więc czasami medycyna estetyczna się przydaje, aby zatuszować lub zredukować drobne mankamenty. Większość kobiet korzysta z takich usług, ale nie wszystkie się tak chętnie do tego przyznają jak ja.

Ja nie uważam, że to coś wstydliwego, wręcz przeciwnie. Dbam o siebie i dzięki temu wyglądam dobrze, więc nie jest to dla mnie temat tabu i przyznaję się do niedoskonałości.