You are currently viewing Cym jest auto detailing?

Cym jest auto detailing?

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Z danych statystycznych wynika, że to mężczyźni częściej dbają i regularnie odwiedzają serwisy, myjnie czy specjalistyczne punkty zajmujące się pielęgnacją, zabezpieczaniem i konserwacją  karoserii, szyb oraz wnętrza pojazdów, przez co ich auta wiecznie wyglądają jak nowe.

Kto korzysta z usług auto detailingu?

auto detailing Kilkanaście lat temu w Wielkiej Brytanii powstał nowy trend w pielęgnacji samochodów, który szybko zyskał ogromną popularność. Jego największą zaletą jest wysoka skuteczność prowadzonych procesów, które można zrealizować na dowolnym pojeździe. Auto detailing bo o nim mowa, trafił do Polski już dobrych kilka lat temu i z każdym rokiem staje się coraz popularniejszy. Jest to przede wszystkim zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, pielęgnacji, konserwacji całego pojazdu włącznie z jego wnętrzem. Ma to na celu przedłużenie jego trwałości, poprawę wyglądu, zabezpieczenie przed uszkodzeniami oraz podniesienie wartości rynkowej. Wielu właścicieli samochodów korzysta z auto detailingu przed sprzedażą, aby móc na niej więcej zarobić. Jednak takie zabiegi warto regularnie wykonywać, aby samochód świetnie się prezentował przez cały ores użytkowania. Na profesjonalny detailing składa się przede wszystkim renowacja lakieru, która jest najbardziej spektakularnych zabiegiem, ponieważ pozwala wydobyć z lakieru to co najlepsze, czyli dawny blask. Ponadto kierowcy często wybierają usługę nakładania powłoki ceramicznej, specjalnej folii zabezpieczającej czy renowacji tapicerki.

Jedno jest pewne – po kompleksowej usłudze auto detailingu można nie poznać swojego samochodu, ponieważ fachowcy są w stanie zamieć starego grata w nowiuteńkie auto, które wzbudzi zazdrość niejednego kierowcy. Każdy może skorzystać z auto detailingu.