You are currently viewing Czy czarny żyrandol prezentuje się dobrze w salonie?

Czy czarny żyrandol prezentuje się dobrze w salonie?

Oświetlenie naszego salonu było dla mnie od zawsze zmorą i dużym problemem. Posiadamy bardzo duży i przepiękny salon, jednak jego okna są stosunkowo wąskie, ale za to wysokie. Warto zaznaczyć, że nie daje to dostatecznej ilości światła, a co gorsza, okna są zasłonięte gruszą.

Żyrandol elegancki i na każdą kieszeń

żyrandol kryształowy czarnyDlatego, też dobranie dobrego oświetlenia do salonu, jest w moim przypadku trudne. Pomieszczenie salonu jest wysokie, ale do tego obszerne. Ponadto styl w jakim zaaranżowaliśmy dla naszego salonu jest bardzo klasyczny i elegancki. Dlatego też zdecydowaliśmy wybrać się żyrandol kryształowy czarny. Uznaliśmy, że nie chcemy wybierać czegoś standardowego, ale coś ponadczasowego. W przypadku czarnego żyrandolu, spełnia on maksymalnie wszystkie te oczekiwania. Kolor czarny jest bardzo szlachetnym kolorem. W przypadku naszego salonu prezentuje się znakomicie. Jednak to co jest najlepsze w nim to oczywiście jego funkcjonalność. Doskonale rozprowadza on światło elektryczne. Nigdy nie sądziłam, że uda nam się znaleźć odpowiedni model. Na szczęście udało nam się. Kolejnym atutem takiego wyboru jest to, że nadaje on temu pomieszczeniu bardzo szlachetny i przede wszystkim niepowtarzalny charakter. Mogę śmiało napisać, że bardzo się on wyróżnia na tle innych lamp sufitowych. Warto jednak napisać, że w przypadku takiego typu żyrandolu, należy zachować szczególny poziom czystości. Jak nie od dziś wiadomo, kolor czarny łatwo się brudzi. Jednak można go bardzo łatwo umyć ściereczką z ciepłą wodą.

Osobiście biorę trochę płynu do mycia i nasz nowy żyrandol wygląda znakomicie. Wybór czarnego żyrandolu nie jest dla każdego. Nie do końca pasuje on do każdego pomieszczenia. Jeżeli idzie natomiast o cenę, to bardzo miło byliśmy zaskoczeni. Była naprawdę bardzo korzystna.