Do czego służy nanolex si3d

Chyba każdy przyzna, że niektóre auta przyciągają wzrok niczym magnes. Widać je już z daleka, bo ich lakier błyszczy niczym brokat na sylwestrowym balu. Co ciekawe, te auta wcale nie musiały przed chwila wyjechać z salonu. Stworzone zostały już specjalistyczne preparaty, które nawet starszym samochodom mogą przywrócić dawny blask.

Zalety ochronnej powłoki ceramicznej do lakieru

nanolex si3dKażdy, kto posiada samochód na pewno chciałby, aby wyglądał on jak najlepiej. Oczywiście nie każdego stać na to, aby zakupić sobie auto prosto od producenta. Nie da się też ukryć, że takie pojazdy zawsze prezentują się doskonale. Pewnie dlatego, że ich lakier został odpowiednio zabezpieczony przed wyjazdem z salonu. Jeśli natomiast posiadamy starsze auto, możemy sprawić, że też będzie wyglądało jak nowe. W dzisiejszych czasach jest to możliwe i nie trzeba być nawet lakiernikiem samochodowym. Jakiś czas temu stworzony został specjalny preparat nanolex si3d. Jest to powłoka ceramiczna, która wykazuje bardzo dużą odporność na działanie wody, brudu i mocnej chemii. Co to w praktyce oznacza? Nasz lakier nie będzie podatny na działanie tych czynników. Nie będziemy musieli się obawiać ulewnego deszczu, który zawsze pozostawia smugi. Żaden brud podczas jazdy nie przykleić się do naszego samochodu. Nawet jeśli coś wyleje się na maskę, również nie wyrządzi na niej żadnej szkody. Lakier zyskuje ochronę przed zarysowaniem. Powłoka jest niezwykle wytrzymała i gwarantuje najlepszą ochronę. Można ją nałożyć samodzielnie. Utrzymuje się na lakierze do trzech lat. Doskonale nadaje się również do zabezpieczenia felg, reflektorów i elementów wykonanych z plastiku.

Każde auto zasługuje na to, aby wyglądać dobrze. Jeśli zatem posiadamy nieco starszy samochód, mamy szansę przywrócić mu dawny blask. Wystarczy zastosować specjalną powłokę ceramiczną, która nie tylko ochroni lakier przed zarysowaniem, ale także przed wodą i wszelkimi zabrudzeniami. Powłoka sprawia, że nasz lakier będzie wyglądał jak z salonu. Zapewni ochronę przez co najmniej trzy lata.