You are currently viewing Drewniany domek w ogrodzie

Drewniany domek w ogrodzie

  • Post author:
  • Post category:Ogród

 

Moja żona bardzo lubi zajmować się ogrodem w naszym domu przez co jest on naprawdę przepiękny. Niestety przez dłuższy czas nie miała gdzie trzymać narzędzi potrzebnych jej do pracy. Ja też czasami potrzebowałem miejsca na jakieś deski albo chociażby kosiarkę. Rozwiązaniem okazał się drewniany domek, który kupiliśmy do naszego ogrodu.

Ogrodowy domek na narzędzia jest bardzo przydatny

domki na narzędziaW naszym przypadku nie szukaliśmy żadnego dużego drewnianego domku, ponieważ w naszym ogrodzie miejsce to miało rzeczywiście służyć na składowanie narzędzi. Największym przedmiotem, który mieliśmy zamiar tam trzymać była kosiarka, a więc szukaliśmy czegoś małego. Jako, że chcieliśmy tylko i wyłącznie domek na narzędzia to nie chcieliśmy też wydać na niego zbyt dużo pieniędzy. Fajne jest to, że domki na narzędzia można kupić już gotowe i ich montaż jest bardzo łatwy. Swój domek kupiliśmy w dużym sklepie z wyposażeniem do domu i udało nam się trafić na bardzo fajną cenę, bo domek kosztował mniej niż 800 złotych. Domek, który wybraliśmy wykonany jest z drewna sosnowego, które bardzo mi się podoba. Cieszę się, że udało nam się kupić taką szopkę, która nie zaniża wartości estetycznej naszego pięknego ogrodu. Drewno jest jasne, a więc prezentuje się bardzo dobrze. Domek ma nawet małe okienko, na którym od zewnętrznej strony dzięki pomysłowi żony zawiesiłem donice z kwiatami, co sprawia, że wygląda on naprawdę ładnie.

Jestem naprawdę zadowolony z domku, który kupiliśmy, bo świetnie sprawdza się on w ogrodzie i jest bardzo funkcjonalny. Nie jest on duży, ale to jest jego wielka zaleta, ponieważ wszystko mieści się w nim bez problemu, a nie jest on na tyle duży żeby zagracić ogród. Jest on właściwie taką ozdobą naszego domu. Ostatnio stwierdziłem, że fajnie będzie ten domek pomalować na jakiś letni kolor.