Drzwi szklane rozwożę

  • Post author:
  • Post category:Transport

Nazywam się Sławomir. Mam trzydzieści dziewięć lat i pracuję jako kierowca. Zatrudnia mnie hurtownia z Wrocławia, dla której pracuję od kilku lat. W ciągu dnia mam zawsze bardzo dużo zleceń.

Szklane balustrady, drzwi – nic mi nie straszne

drzwi szklaneZawożę do klientów drzwi szklane, które zawsze są odpowiednio zabezpieczone, kabiny prysznicowe na wymiar, które są sprowadzane na specjalne zamówienie oraz szklane balustrady, których mamy naprawdę ogromny wybór. Z nasza hurtownią współpracuje szklarz, który wykonuje bardzo dużo zleceń. Ostatnio miałem zawieźć do jednego klienta drzwi szklane przesuwne i była ich spora ilość. Chłopaki załadowali mi towar i ruszyłem w trasę. Jechałem daleko poza Wrocław i nie znałem dokładnie drogi, ale jeżdżę już bardzo długo, więc dam radę a w razie potrzeby poproszę kogoś o pomoc.
Zanim ruszyłem to szklarz jeszcze sprawdził, czy transport jest odpowiednio zapakowany i czy drzwi szklane mają odpowiednie zabezpieczenia. Jest to dość delikatny towar i hurtownia aby dojechał do klienta w stanie nienaruszonym. Kawałek za Wrocławiem złapałem gumę. Zdenerwowałem się, ponieważ klient czekał na drzwi szklane, które wiozłem a ja miałem już opóźnienie. Trochę mi zeszło zanim wymieniłem koło i na dodatek cały się ubrudziłem. Na szczęście niedaleko była stacja, więc się zatrzymałem, żeby umyć ręce. Kiedy zajechałem na wskazany adres to już czekała na mnie ekipa, żeby wyładować drzwi szklane, które przywiozłem. Chłopaki bardzo sprawnie się uwinęli. Właściciel podpisał mi odbiór i mogłem wracać.

Następnego dnia miałem do zawiezienie kabiny prysznicowe na wymiar, ale dostawa ma być na terenie Wrocławia, więc zrobię kolejny kurs, bo są szklane balustrady jeszcze do zawiezienia. Dużo i dobrze pracuję i szef często nagradza mnie dodatkowo za dobrze wykonaną dostawę.

Drzwi i elementy szklane na: alisglass