You are currently viewing Duma naszego kraju w postaci polskich win!

Duma naszego kraju w postaci polskich win!

Słucham japońskiego metalu i choć wydawałoby się, że nie jest spotykany gatunek muzyczny, tak naprawdę bardzo wielu młodych polaków słucha tej muzyki, co można zaobserwować po frekwencji na koncertach. Co jednak łączy polskie wina i Japonię?

Pyszne polskie wina idealne na prezent

polskie winoDowiedziawszy się o tym, że jeden z moich ulubionych zespołów pochodzących właśnie z Japonii odwiedzi Polskę i zagra u nas koncert, czułam, jakbym dosłownie: wygrała życie. Jest taka niepisana zasada, że daje się swoim idolom prezenty, więc i ja chciałam swój dać. Długo szukałam pomysłu na prezent, aż zdecydowałam się dać coś, z czego każdy się ucieszy. Polskie wino wydało mi się doskonałym pomysłem. Nasze wina od jakiegoś czasu pną się coraz wyżej w hierarchii jakości i uznania. Nawet poza granicami naszego państwa, polskie wino zyskuje coraz większą ilość zwolenników, a zatem cóż mogłoby być lepszego na prezent dla zespołu, który lubi prezentować się na scenie w roli wampirów, jeśli nie właśnie czerwone wino i to w dodatku z kraju do którego zawitają? Nie chciałam jednak wręczać wina poprzez organizatorów i stojąc razem z fanami w dniu koncertu przed budynkiem szukałam dobrego sposobu na to, aby zespół otrzymał alkohol do rąk własnych. Okazja nadarzyła się tuż niebawem, kiedy ich autokar wjechał na plac parkingowy. Wtedy razem z koleżankami zapukałyśmy w drzwiczki autokaru. Nie spodziewałyśmy się zbyt wiele, co najwyżej chciałyśmy dać wino kierowcy, aby ten je przekazał chłopakom, jednak po otwarciu drzwi autokaru zobaczyłyśmy na własne oczy gitarzystę naszego ukochanego zespołu, który po zobaczeniu pokaźnej butelki wina i po usłyszeniu od nas słów „duma naszego kraju” wypowiedzianych po japońsku, strasznie się ucieszył, przyjął podarunek i podziękował nam gorącym uściskiem. To była najlepsza chwila w moim życiu!

Wino najwyraźniej bardzo posmakowało całemu zespołowi, ponieważ po koncercie wrzucili wspólne zdjęcie z butelką na swoją stronę internetową i podpisali je słowami „chcemy więcej!” Obecnie jesteśmy w trakcie robienia im paczki która będzie składała się z najlepszych polskich win. Nie tylko pysznych, ale również bardzo zdrowych! Polskie winiarnie są może i nie światowych wielkości, ale wiedzą co robią i już po pierwszym łyku wiemy, że mamy do czynienia z doskonałym winem światowej jakości.