You are currently viewing Duże zamówienie na etykiety foliowe

Duże zamówienie na etykiety foliowe

Wysyłkę organizujemy bezpośrednio z naszych magazynów. Mamy własne towary i taka forma zdecydowanie nam odpowiada. Współpraca z kontrahentami czasami jest różna, ale zawsze staramy się, ażeby wysyłki organizować osobiście.

Etykiety foliowe – sposób na czasowe oznaczenie produktów

etykiety folioweMamy doskonale zorganizowany magazyn i nie pojawiają się u nas żadne błędy. Współpracuje z nami firma, która wykonuje dla nas druk kodów a cała reszta leży po naszej stronie. Kody kreskowe są naklejony na każdym produkcie, który opuszcza nasz magazyn. W firmie ja zajmuję się składaniem wszelkich zamówień. Jeżeli wymagany jest druk kodów to dzwonię do przedstawiciela i zamawiam wymaganą ilość, którą wcześniej przekazuje mi kierownik. Zamawiam także etykiety logistyczne, które są drukowane na papierze samoprzylepnym. Dzięki temu wiemy, że etykiety logistyczne nie odkleją się od przesyłki i trafi ona do właściwego oddziału. Ostatnio zamawiałam także etykiety usuwalne, które potrzebne nam były do czasowego oznaczania. Znalazłam wtedy świetnego dostawcę, który ma również etykiety foliowe i zamawiamy u niego cały czas. Wszystkie etykiety foliowe, które dostarcza nam ten dostawca są w standardowych rozmiarach i bez względu na wielkość przesyłki, zawsze się mieszczą. W dziale zamówień jest dużo więcej pracy, ponieważ zamawiam także kuriera, który odbiera przesyłki z naszej firmy. On zawsze sprawdza etykiety logistyczne i jak wszystko jest w porządku to potwierdza odbiór. Zawsze wszystko musi się zgadzać pod względem ilości. Kiedyś to zagubiły nam się etykiety logistyczne i musiałam szybko coś wymyślić.

Wykorzystałam do tego etykiety zmywalne, które zostały nam w sporej ilości. To było rozsądne rozwiązanie, ponieważ nie doszło dzięki temu do żadnych opóźnień. Zawsze wiem jak się zachowywać w takich sytuacjach.

Więcej informacji na stronie www.primera.com.pl