You are currently viewing Estetyczne teczki ofertowe

Estetyczne teczki ofertowe

 

Od dawna przygotowywaliśmy w firmie do targów branżowych. To była dla nas wielka szansa żeby zaistnieć i znaleźć nowych klientow. Mieliśmy zamówione stoisko targowe, przygotowane krówki z logo firmy, a także różnego rodzaju ulotki. Jednak szef stwierdził, że potrzebna nam czegoś więcej niż samych ulotek.

Teczki ofertowe dla klientów

teczki ofertowe krakówNikomu nie będzie się chciało nosić plików ulotek, tylko komuś z rąk wypadną, pogniotą się, czy coś. Nawet ulotki na śliskim papierze nie są nie wiadomo jak trwałe. Powiedział, że musimy mieć jeszcze teczki ofertowe kraków. Podczas rozmowy z klientem pracownikom będzie pakował cały zestaw ulotek i folderów do teczki i w teczce wszystko dawał. To było faktycznie bardzo praktyczne rozwiązanie. Na teczce nadrukuje się nazwę i logo naszej firmy, da jakąś ładną grafikę albo chociaż wzorek z boku. Teczki zamykane na gumki są tanie, każda drukarnia może nam zrobić na nich nadruki. Teczka może też być wykorzystywana wielokrotnie przez klienta, zatem służy za darmową reklamę. Może ktoś zobaczy na niej nazwę firmy i zechce ją sprawdzić w internecie? Nidgy nic nie wiadomo. Byłam odpowiedzialna za to, by zamówić teczki ofertowe. Wybrałam teczki proste, białe, z ozdobnym paskiem po boku. Na górze na środku była nazwa i logo przedsiębiorstwa. Teczka miała gumkę w kolorze paska. Całość przygotowania teczek kosztowała mniej niż sto złotych, a zamówiłam ich naprawdę dużo. Widać było że krakowska drukarnia przygotowała naprawdę korzystną ofertę.

Teczki ofertowe na targach sprawdziły się świetnie. Dzięki temu z daleka było widać kto był przy naszym stoisku, a także dzięki nim więcej osób do nas podchodziło. Bez wątpienia na kolejne targi też wydrukujemy więcej teczek an oferty, bo wszystkie nam zeszły. To była dobra inwestycja.