You are currently viewing Fachowcy zrobili nam remont domu pod klucz

Fachowcy zrobili nam remont domu pod klucz

Kupiliśmy z mężem domek poza miastem. Został on wybudowany przez bardzo dobrego dewelopera. Firma miała dobre opinie i jego nieruchomości cieszyły się sporym zainteresowaniem. Okolica bardzo nam się spodobała a cena za domek nie była wygórowana patrząc na jego metraż.

Mąż znalazł ekipę, która zrobiła u nas remont

wykończenia domów pod klucz w BydgoszczyNiestety ja z mężem jestem często w delegacji i nie mieliśmy czasu żeby osobiście przeprowadzić jakiekolwiek prace remontowe w naszym domku. Mężowi na szczęście udało się zatrudnić sprawdzoną ekipę, która gwarantowała wykończenia domów pod klucz w Bydgoszczy. Jak się okazało kilku naszych znajomych korzystało z ich usług i było bardzo zadowolonych zarówno z ich pracy a także kosztów jakie musieli ponieść żeby ich zatrudnić. Postanowiliśmy postawić na sprawdzonych fachowców i zupełnie tego nie żałowaliśmy. W trakcie naszej dwutygodniowej nieobecności nasz domek bardzo się zmienił. Ekipa remontowa wiedziała jakie prace ma w nim przeprowadzić i bardzo sprawnie sobie ze wszystkim radzili. Stosowali się do naszych poleceń i efekty ich pracy nam się podobały. Można powiedzieć, że cały remont naszego domu trwał około miesiąca. Sądziliśmy, że prace remontowe będą trwały znacznie dłużej ze względu na spory metraż jednak fachowcy wykonywali swoją pracę solidnie w ciągu całego dnia i bardzo sprawnie się ze wszystkim dzięki temu uwinęli. Koszty, które ponieśliśmy były przystępne i uważam, że jak na tak wysoką jakość wykonanej pracy były dosyć niskie. W naszym domu mieszkamy od jakiegoś czasu i dobrze nam w nim.

Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na wyprowadzkę poza miasto. Nasze dzieci dzięki temu mają trochę dalej do szkoły i do swoich znajomych ale mogą więcej czasu spędzać na dworze w naszym ogrodzie. Niestety mieszkanie poza miastem ma swoje plusy i minusy.