You are currently viewing Firma produkująca kominki i rury kominowe

Firma produkująca kominki i rury kominowe

Moja dobra koleżanka pracuje w firmie, w której produkowane są wkłady kominowe. Może nie jest to typowa praca dla kobiet. Jednak koleżanka nie pracuje tam na produkcji zajmuje się przyjmowaniem zamówień na wkłady. Bierze także udział w różnego rodzaju przetargach.

Rury kominowe – ważna ich jakość

Rury kominoweZ tego co mi opowiadała to bardzo lubi swoją pracę i przede wszystkim lubi bardzo osoby, z którymi pracuje. Ja także w swojej pracy najbardziej jestem przywiązana do osób, z którymi chętnie spędzam czas nie tylko w pracy ale także poza nią. Koleżanka opowiadała mi kiedyś o tym co tak naprawdę u niej produkują. Ja jednak jako kobieta nie wiem co to jest wkład kominowy i do czego on tak naprawdę służy. Koleżanka powiedziała mi, że w jej firmie są produkowane dwa rodzaje wkładów. Jest produkowany wkład kominowy kwasoodporny i on najczęściej jest zamawiany. Jest też produkowany wkład kominowy żaroodporny i on jest zamawiamy coraz rzadziej. Ale cały czas jest jeszcze produkowany bo jeszcze ta ilość jaka jest produkowana się opłaca. Jeśli oczywiście nie będzie się już tego opłacało to zostanie pewnie tylko ten jeden rodzaj no chyba, że na rynku pojawi się jakaś nowość. Są tam także produkowane najlepszej jakości rury kominowe, które pasują do wielu typów kominków. Dla mnie mimo tego, że koleżanka mi o tym opowiadała nadal jest to zbyt skomplikowane. Może gdybym sama miała kominek to może lepiej bym to zrozumiała. Mam nadzieję, że kiedyś będę miała swój własny kominek. Chociaż niedawno kupiłam mieszkanie to przecież zawsze warto mieć marzenia.

Koleżanka powiedziała mi zresztą, że jeśli kiedyś zdecyduję się na to żeby kupić sobie dom to ona postara się o to żebym dostała dobry rabat na te części do kominka. Wyobrażam sobie, że takie wieczory spędzone przy kominku muszą być naprawdę wspaniałe.