You are currently viewing Firmowe imprezy – przyjemne z pożytecznym

Firmowe imprezy – przyjemne z pożytecznym

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Po co chodzimy na imprezy integracyjne organizowane przez miejsca pracy? Często wcale nie mamy na nie ochoty, musimy włożyć dużo energii, by przekonać partnera, aby nam towarzyszył i spędzamy dużo czasu na wyborze kreacji. Są stresujące i chcemy wypaść na nich jak najlepiej, co wymaga od nas dużego nakładu pracy. A jednak zawsze na nie idziemy. Czy tylko dlatego, że wypada?

Integracja czy gra w golfa?

mini golf na imprezyAtmosfera w miejscu pracy to czynnik równie ważny co umiejętności pracowników. W dużej mierze zależy od niej wydajność kadry, wpływa na wyniki całej firmy. Jeśli miejsce pracy jest dla nas drugim domem, a współpracownicy stają się naszymi przyjaciółmi chętniej angażujemy się w wykonywany zawód. Praca, do której idziemy z uśmiechem na ustach to marzenie każdego z nas. Dlatego chodzimy na imprezy integracyjne. I dlatego tak ważne jest, aby je organizować. Jeśli tylko odpowiednio się nastawimy, takie wydarzenie może okazać się naprawdę miło spędzonym czasem. Zwłaszcza teraz, gdy możliwości zagospodarowania go są niemal nieograniczone. Na przyjęcia firmowe przeznacza się zwykle niemały budżet – wszystko po to, by goście naprawdę mogli się ze sobą dotrzeć. Właśnie z tego powodu coraz popularniejszą formą rozrywki stają się rozmaite „gry i zabawy” towarzyszące pracowniczemu bankietowi. Mądry szef nie tylko zapewnia odpowiednie szkolenia zawodowe i motywację do rozwoju, lecz także przynosi mini golf na imprezy. W ten sposób uczestnicy wydarzenia otrzymają satysfakcjonującą dawkę rozrywki i równocześnie znajdą pretekst, aby naprawdę się ze sobą zintegrować.

Każdy rodzic wie, że gry kształtują osobowość dziecka, uczą jak celebrować zwycięstwo oraz jak godnie znieść porażkę. Pomagają zdobyć umiejętności pracy zespołowej i gry zgodnej z zasadami fair play. Na naukę jednak nigdy nie jest za późno. Gry i zabawy równie skutecznie działają na dorosłych, których codzienność jest odbiciem świata dziecięcego. Uczymy się przecież całe życie.