You are currently viewing Gdzie naprawić komputer

Gdzie naprawić komputer

Kiedy kupowałem laptopa, pilnie zwracałem uwagę na to aby była możliwość serwisowania na miejscu w Polsce. Zdarza się bowiem tak, że laptop oddajemy do punktu serwisowego, a z niego jest on wysyłany do Japonii, albo jeszcze gorzej do Chin Ludowych. Oczywiście wydłuża to znacznie czas, kiedy pozostajemy bez sprzętu.

Punkt serwisowy Acer’a

serwis acer wrocławOdległość, którą musi w takiej sytuacji pokonać nasz laptop i czas który na to jest potrzebny, to jedno, ale ilość naszych prywatnych danych, które na nim podróżują to drugie. Na dyskach twardych naszych pecetów mamy zapisane wszystkie intymne i wrażliwe informacje. Ostatnią rzeczą jakiej sobie życzymy, jest długi łańcuch rąk przez które przechodzi nasz pecet. Dlatego też zdecydowałem się na laptopa firmy Acer. Jeśli chodzi o serwis Acer Wrocław ma dużo do zaoferowania. Jest niezwykle istotną sprawą. Kiedy po długim użytkowaniu komputer zepsuł mi się. Poprostu znalazłem najbliższy serwis, w którym porozmawiałem z serwisantem. Wzbudził moje zaufanie. Byłem pewien że miejsce to spełnia wszystkie kryteria ochrony danych, które miałem w komputerze. Szybka i profesjonalna naprawa, za nieduże pieniądze zrobiła na mnie wrażenie. Do tego zaproponowano mi upgrade niektórych podzespołów, dzięki czemu komputer śmiga teraz jeszcze szybciej niż kiedyś. 

Za  każdym razem kiedy kupujemy komputer, upewnijmy się, że jego serwis, w razie awarii, odbędzie się w pobliżu waszego miejsca pobytu. Pamiętajmy, że oddanie laptopa do serwisu, równa się oddaniu do naprawy pełnego pieniędzy portfela, ze wszystkimi dokumentami, kartami kredytowymi i zdjęciami rodziny. Serwis to musi być miejsce zaufane jak konfesjonał. Wypytajcie na tą okoliczność waszego sprzedawcę. A zaprocentuje to później waszym bezpieczeństwem.