You are currently viewing Gdzie sprawdzą się lniane poduszki?

Gdzie sprawdzą się lniane poduszki?

Jeśli znudziły nam się standardowe jaśki, a wnętrze pokoju dziecka chcielibyśmy urządzić gustownie i oryginalnie, to warto postawić też na niestandardowe rodzaje poduszek i pościeli dziecięcej. Warto wybierać te, które są miękkie i trwałe, a także sprawdzić ich jakość pod kątem posiadanych atestów i certyfikatów bezpieczeństwa. 

Oryginalne poduszki do pokoju dziecka

lniane poduszkiIdealnie urządzony dziecięcy pokoik wyróżnia przede wszystkim jego funkcjonalność i nienaganna estetyka. We wnętrzach, w których sypiają dzieci warto postawić przede wszystkim na rozwiązania praktyczne i niekrzykliwą stylistykę. Pomoże to uspokoić się niemowlętom przed zaśnięciem. Dodatkowym autem będą bajkowe motywy i ozdoby z przyjemnym na oka deseniem. Doskonałym sposobem na to, by dodać uroku łóżeczku dziecięcemu będą lniane poduszki, które możemy nabyć w wielu kształtach i kolorach. Są stworzone z hipoalergicznych materiałów, które zapewnią bezpieczeństwo alergikom i nawet najmłodszym maluszkom. Len jest tworzywem, które zapewnia maksymalny komfort użytkowania przedmiotów, a także nie pochłania niebezpiecznych dla zdrowia alergenów. Dodatkowym atutem będzie także jego estetyczny wygląd. Poduszka wykonana z lnu z personalizowanym napisem może stanowić doskonały pomysł na prezent, np. z okazji urodzin lub Chrztu dziecka.

Z łatwością dobierzemy do niej również inne elementy wystroju łóżeczka, w tym lniany kocyk odpowiadający poduszce kolorystyką lub maskotkę wykonaną z tego samego przyjemnego dla skóry materiału. Poduszka jest łatwa w konserwacji, można ją prać w pralce lub ręcznie. Szybko schnie i jest odporna na powstawanie plam czy zacieków, dzięki czemu posłuży każdemu na długie lata. Posiada atesty i certyfikaty towarzystw pediatrycznych oraz dermatologicznych.