You are currently viewing Gobelinowy trend – torby i torebki

Gobelinowy trend – torby i torebki

  • Post author:
  • Post category:Zakupy

Gobelin jest to bardzo stary rodzaj materiału, który jest już znany od wieków. Nazwa gobelin pojawiła się już w drugiej połowie XVII wieku, a materiał szybko stał się hitem jeśli chodzi o dywany, a także szereg dodatków – na przykład damskich torebek.

Torby wykonane z gobelinu – prawdziwy hit

torby gobelinoweObecnie moda na przedmioty wykonane z gobelinu wraca. Przykładem są chociażby torby gobelinowe, które coraz częściej możemy spotkać na ulicach oraz w sezonowym asortymencie popularnych sieciówek i mniejszych sklepów. Nic w tym dziwnego – torby z gobelinu są nadal dość niecodzienne i świetnie wyróżniają z tłumu innych osób, przykuwając swoim wyglądem i charakterem spojrzenie otaczających ludzi. Gobelinowe torby to nie tylko piękne damskie torebki, które doskonale sprawdzają się w codziennych stylizacjach, jak i na wieczorowe wyjścia. Producenci poszli o krok dalej i obecnie na rynku można dostać torby podróżne, a także walizki pokryte gobelinem. Wszystko to dowodzi jak popularny będzie w nadchodzących miesiącach oraz latach trend na takie produkty. Choć najczęstszym wzorem na torebkach i torbach wykonanych z gobeliny jest motyw kwiatowy – utrzymany zazwyczaj w kolorach ziemistych, takich jak brąz, zieleń czy khaki, można również spotkać torby o jeszcze bardziej orientalnych wzorach. Bardzo często są to zwierzęta rodem z safari czy geometryczne wzory, które prezentują się bardzo nowocześnie i w ten sposób łącza ze sobą prawdziwą klasykę z obecną modą.

Torby gobelinowe to powrót do dawnych wzorów oraz fasonów. Świetnie sprawdzą się dla każdej kobiety, ze względu na szeroki asortyment wzorów, kolorów i rozmiarów. Wykonane z dobrej jakości gobelinu są torebkami, które będą świetnie służyć i nie stracą na swoim wyglądzie przez długie lata.