You are currently viewing Ile kosztuje dętka rowerowa?

Ile kosztuje dętka rowerowa?

  • Post author:
  • Post category:Handel

 

Podstawą wyposażenia każdego roweru są oczywiście koła, jednak nawet najlepsze opony, nie zastąpią nam porządnej dętki. Są one dostępne niemal we wszystkich sklepach rowerowych, zarówno tyyh stacjonarnych, jak i internetowych. 

Gdzie kupić dętki rowerowe?

dętka rowerowa - sklep onlineOczywiście najbardziej polecanymi przez klientów miejscami, w których najlepiej zaopatrzyć się w dętki, są sklepy internetowe. Posiadają one bardzo zróżnicowany i bogaty asortyment. Znajdziemy tam dętki znanych firm, jak i też tych mniej znanych. Dętki rowerowe mają tez spory rozrzut w cenie, bowiem wszystko zależy od jakości produktu. Jeśli dętka jest zrobiona z cienkiej, niskiej jakości gumy, nie zapłacimy za nią więcej niż kilkanaście złotych. Jednak są dętki bardzo wysokiej jakości, które kosztują kilkadziesiąt złotych. Bardzo popularne są obecnie dętki antyprzebiciowe, są one polecane głównie tym cyklistom, którzy biorą udział w różnego rodzaju zawodach rowerowych. Zatem jeśli jest nam potrzebna dętka rowerowa – sklep online oferuje nam więcej. Bowiem nie tylko znajdziemy tam bogatszy asortyment, niż w sklepie stacjonarnym, ale co najważniejsze – bardziej atrakcyjne ceny. Najbardziej opłaca się zakup kompletu dętek, ponieważ oszczędzamy wtedy do kilkunastu procent ceny. Pamiętajmy, że trzeba unikać zakupów na portalach aukcyjnych, u sprzedawców, którzy oferują ceny tak niskie, że aż budzą niedowierzanie. To z reguły dętki najniższej jakości, wytwarzane z taniej gumy i dodatków z wielu innych tworzyw. Tak naprawdę nigdy nie wiemy, czy taki produkt nie jest toksyczny.

Bardzo ważny jest wybór odpowiedniej dętki, ponieważ jest to element, który decyduje o naszym bezpieczeństwie. Porządna dętka nie eksploduje i nie zużyje się tak szybko, jak tanie wersje. A dętka antyprzebiciowa jest hitem, ponieważ jest nie do zdarcia.

Więcej informacji na stronie: https://dmbike.pl/