You are currently viewing Jak opłacalne jest wspieranie polskich wyścigów dronów?

Jak opłacalne jest wspieranie polskich wyścigów dronów?

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Razem z mężem prowadzimy firmę, która zajmuje się serwisem komputerów. Jest to bardzo dobra branża, która stale się rozwija. Ze względu na sporą konkurencję, trzeba cały czas myśleć nad tym, czym się wyróżnić na tle innych. Mój mąż Jarosław wpadł na pomysł, byśmy stali się sponsorem polskich wyścigów dronów. Osobiście musiałam dopilnować, by wszystkie przygotowania były dopięte na ostatni guzik.

Na czym polega polski wyścig profesjonalnych dronów?

polskie wyścigi dronówPrzede wszystkim musiałam zastanowić się nad tym, w jaki sposób promować firmę. Bardzo ważne było dla mnie, byśmy mogli ufundować nagrody w konkursie. Nie było tajemnicą, że polskie wyścigi dronów to prężnie rozwijająca się forma współzawodnictwa. Dlatego też postanowiłam, że zakupimy wysokiej jakość sprzęt komputerowy. Przede wszystkim chodziło mi o tym, by każdy uczestnik otrzymał od nas upominek, który będzie mu przypominał o tym, ze to właśnie nasze przedsiębiorstwo było sponsorem wydarzenia. Profesjonalne polskie wyścigi dronów cieszą się coraz większa popularnością w naszym kraju. Na wydarzenia przybywają ludzie w różnych grupach wiekowych. Wiedziałam, że jest to idealna grupa docelowa, bo wszyscy w tych czasach posiadają komputery. Tam, gdzie znajduje się sprzęt, może okazać się, że pojawi się potrzeba jego serwisowania. Dlatego byłam przekonana, że polskie wyścigi dronów to idealna opcja na promowanie firmy. Mój mąż Jarosław dokonał zamówienia na cały sprzęt. Ja zaproponowałem jeszcze mały sprzęt, który będzie miał logo naszej firmy.

Całość imprezy przebiegła bardzo dobrze. Frekwencja dopisała, a miejsca na podium zostały zajęte przez profesjonalnych zawodników. Wiele osób chwaliło sobie nasze nagrody. Faktycznie, zauważyłam po czasie, że zainteresowanie usługami naszej firmy wzrosło. Było to bardzo miłe zaskoczenie, dlatego mój mąż Jarosław podjął decyzję o finansowaniu kolejnych wyścigów.