You are currently viewing Jak powiększyłam usta?

Jak powiększyłam usta?

 

Kształt oraz wielkość warg to dla jednych kobiet powód do dumy, zaś dla drugich prawdziwe utrapienie. Niestety zaliczam się do tej drugiej gruby gdyż po mamie odziedziczyłam bardzo małe usta, które zawsze były dla mnie ogromnym kompleksem.

Prosty sposób na duże i piękne usta

powiększanie ust szczecinPosiadam naprawdę małe usta, które swoim kształtem przypominają te u porcelanowych lalek i dopóki byłam dziewczynką może i wyglądały one uroczo, ale teraz, kiedy jestem dorosłą kobietą, naprawdę mi zaczęły przeszkadzać. Tym bardziej że od jakiegoś czasu panuje moda na duże i kształtne usta. Początkowo starałam się ratować sytuacji makijażem, lecz wszyscy wiemy jak to się zazwyczaj kończy. Najpierw musimy poświęcić mnóstwo czasu na dokładne obrysowanie czy jak w moim przypadku narysowanie ust, a potem co chwila sprawdzać, czy nie rozmazały się one, a my nie wyglądamy jak klaun. Dlatego też za namową przyjaciółki zdecydowałam się na kompleksowe powiększanie ust Szczecin dysponuj klinikami w których możemy taki zabieg przeprowadzić. Moja przyjaciółka od lat powiększa swoje usta w ten sposób, więc i ja stwierdziłam że skorzystam z dobrodziejstwa medycyny estetycznej. W klinice okazało się ponadto, że istnieje metoda bezinwazyjnego powiększania ust, więc tym bardziej się ucieszyłam. Zamiast wstrzykiwać w usta kwas hialuronowy, są one nim smarowane, a wówczas czujmy przyjemne ciepło i delikatne pieczenie. Następnie za pomocą urządzenia działającego falami radiowymi, nasze usta są punktowo jakby zasysa na chwilkę. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a efekty utrzymują się pół roku!

Moje usta wreszcie wyglądają tak, jak sobie wymarzyłam. Nie są powiększone do ogromnych rozmiarów, lecz nawet ta z pozoru niewielka różnica sprawiła, że moje usta są duże pełne, ale nie przerysowane i co najważniejsze, efekt jest naturalny. Jestem niesłychanie zadowolona z rezultatów i z pewnością po upływie sześciu miesięcy ponowni zdecyduję się na ten zabieg.