Jak zaprojektować basen hotelowy przyciągający klientów?

Chcesz sprawić, by Twój hotel wyróżniał się na tle innych obiektów i każdego roku zyskiwał nowych gości? Przeciętny turysta w ciągu godziny potrafi przejrzeć setki różnych ofert ośrodków wypoczynkowych i większość z nich wygląda dla niego tak samo. Pokoje o wysokim standardzie oraz pozytywne opinie gości już nie wystarczą, żeby złowić uwagę potencjalnego klienta. Tym, co tak naprawdę sprawia, że każdy chce kliknąć przycisk „rezerwuj”, jest oryginalność. Dowiedz się, jak ją zdobyć w łatwy sposób.

Zwykła atrakcja w niecodziennym wydaniu

instalacje basenoweWiększość ośrodków wypoczynkowych posiada baseny, które wyglądają bardzo podobnie. Nie wyróżniają się kształtem ani kolorem i rzadko kiedy pasują do morskiego albo górskiego krajobrazu, w którym znajduje się hotel. Również instalacje basenowe nie wnoszą do oferty niczego nowego – hydromasaże i SPA można znaleźć wszędzie. Jak więc sprawić, żeby Twój basen stał się wyjątkowy? Warto pomyśleć nad jego modernizacją i zastosowaniem instalacji, które będą przypominały naturalne krajobrazy. Wbrew pozorom w bardzo łatwy sposób przemienisz tradycyjny basen w krystalicznie czyste jezioro albo w oazę otoczoną piaskiem i palmami. Oto kilka popularnych instalacji, dzięki którym osiągniesz wyjątkowy efekt. Pierwszym jest odpowiednio dobrane oświetlenie, które zapewni nie tylko większe bezpieczeństwo gości, ale może też być świetnym elementem dekoracyjnym. Kolejnym pomysłem są systemy podgrzewania wody sprawdzą się przede wszystkim podczas chłodniejszych pór roku i zagwarantują Twoim gościom niezapomniany relaks. Ostatnia to przeszklony dach stworzy wrażenie większej przestrzeni i lepszego kontaktu z naturą.

Nie trzeba wiele, by przyciągnąć uwagę potencjalnych gości. Zmodernizuj hotelowy basen i przekonaj się, że Twój ośrodek bardzo szybko zacznie przynosić większe zyski. A jednocześnie zyska opinie miejsca, w którym można zintegrować się z naturą.