You are currently viewing Jaka restauracja we wrocławiu najlepsza na chrzciny?

Jaka restauracja we wrocławiu najlepsza na chrzciny?

 

Niedawno urodziło nam się z mężem pierwsze dziecko. Postanowiliśmy ochrzcić naszego syna. Wybraliśmy już datę i uzgodniliśmy chrzest z księdzem w kościele. Teraz pozostało nam już tylko znaleźć odpowiedni lokal, gdzie urządzimy chrzciny. Zależało nam na tym, aby lokal znajdował się blisko kościoła, i był dość spory ponieważ szykowała się duża impreza.

Urządziliśmy chrzciny we wrocławskiej restauracji

restauracja na chrzciny WrocławPoszukiwania odpowiedniego miejsca rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: restauracja na chrzciny Wrocław, i zaczęliśmy z mężem przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć jedną bardzo interesującą ofertę. Była to restauracja znajdująca się w samym centrum Wrocławia, blisko kościoła. Miała ona wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych takich jak chrzciny, a także posiadała bardzo pozytywne rekomendacje klientów. Wszyscy zachwalali pyszne jedzenie i kompetentną obsługę. Dania podczas chrzcin można było wybrać z karty menu restauracji, która była dość obszerna. W cenie od talerzyka mieściły się dwa ciepłe posiłki, zimne przekąski, napoje i tort. Cena od osoby była dość niska, przystępna. Restauracja dysponowała salą do stu osób i zapewniała lokal na wyłączność, co jest bardzo praktycznym ale rzadkim rozwiązaniem. Od razu zdecydowałam się zarezerwować ten lokal na chrzciny naszego dziecka.

Jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór. Serwowane prosto z kuchni jedzenie było pyszne i świeże. W restauracji znajdował się również kącik dla dzieci i prywatny taras od strony ogrodu. Bardzo nam się podobało szczególnie to, że sala restauracyjna była bardzo duża i przestronna. Dzięki temu wszyscy goście mieli luz i wygodę i nikt nikomu nie przeszkadzał. Do naszej dyspozycji był także sprzęt grający.