You are currently viewing Jestem kierowcą i wożę ludzi po kraju

Jestem kierowcą i wożę ludzi po kraju

Kiedy zdałem prawo jazdy to od razu chciałem zatrudnić się w jakieś firmie przewozowej. Od dziecka marzyłem, by być kierowcą autobusu i cały czas dążyłem do tego celu. Postanowiłem od razu znaleźć jakąś firmę i rozpocząć dla niej pracę.

Każdego dnia przewożę bardzo dużo osób

przewóz osób bielsko białaZnalazłem w internecie ogłoszenie o pracę. Kierowców szuka facet, który oferuje przewóz osób bielsko biała i była to praca idealna dla mnie. Znam całe województwo i okolice to się przecież nadaję do tej pracy. Od razu tam pojechałem pełen zapału i nadziei. W biurze była osoba od rekrutacji, która od razu przyjęła mnie na rozmowę. Pilnie poszukują kierowców i zależało im na czasie. Pytali czy kiedyś prowadziłem autobus oraz czy znam tereny w kraju. O wszystkim opowiedziałem i zauważyłem od razu, że zrobiłem na tej kobiecie bardzo dobre wrażenie. Od ręki dała mi pracę, ale najpierw zorganizuje dla mnie próbny przewóz osób bielsko biała, aby sprawdzić czy rzeczywiście nadaję się do tej pracy. Do przejechania miałem krótki dystans, ponieważ było zaledwie pięćdziesiąt kilometrów w jedną stronę ale sprawdziłem się. Dotarłem i wróciłem na czas co zrobiło wrażenie na tej kobiecie. Zaliczyłem swój pierwszy kurs, który zapewnił mi stałe zatrudnienie. Pracuję w tej firmie już prawie rok i codziennie przewożę bardzo dużo osób. Jeżdżę bardzo bezpiecznie i jeszcze nigdy nie wpłynęła na mnie żadna skarga. Raz to nawet pomogłem człowiekowi na wózku inwalidzkim dostać się do autokaru i był mi wdzięczny za pomoc.

W końcu mam pracę swoich marzeń, w której się realizuję. Uwielbiam pracę za kółkiem i robię to z ogromną przyjemnością. Niebawem kończy mi się umowa, ale już wiem, że dostanę kolejną, która będzie na pewno na czas nieokreślony. Są ze mnie zadowoleni przecież.