You are currently viewing Jestem uznawany za najlepszego stolarza w Warszawie

Jestem uznawany za najlepszego stolarza w Warszawie

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Jak zaczynałem to miałem warsztat w garażu na podwórku. Wykonywałem takie tam drobne prace, ale ludzie mnie cenili i przychodzili. Dopiero po latach się rozwinąłem i teraz mam w pełni profesjonalny warsztat stolarski i nawet zatrudniam pracowników.

Jako najlepszy stolarz z Warszawy mam dużo zleceń

warszawski stolarzSłynę z tego, że potrafię zrobić wszystko. Do tego moje wykonanie jest bardzo solidne a w tych czasach to najważniejsze. Bez tego nie byłoby tylu klientów chętnych. Niektórzy to mówią, że jest ze mnie najlepszy warszawski stolarz, ale ja jestem skromnym człowiekiem i tak nie uważam. Mam talent i go wykorzystuję. Kiedy jednak pewnego dnia do mojego warsztatu przywitali ludzie z telewizji to na prawdę zacząłem się zastanawiać co jest grane. Usłyszałem, że jestem uznawany za najlepszego stolarza i chcieli zrobić ze mną program telewizyjny. Byłem w szoku, ale chętnie się zgodziłem. Wiedziałem, że to dla mnie dodatkowa reklama, która spowoduje, że będę miał jeszcze więcej zleceń. W programie wzięli udział wszyscy moi pracownicy, którzy również przedstawili się jako doskonali pracownicy. Emisja miała być w weekend i już nie mogłem się doczekać. W programie zostałem oczywiście przedstawiony jako najlepszy warszawski stolarz i pokazali wszystko dokładnie tak, jak się odbywa w moim warsztacie. Po tym to jeszcze więcej zleceń zaczęło do mnie napływać. Mieliśmy pełne ręce roboty i w gruncie rzeczy to zacząłem nawet odmawiać niektórym klientom, bo nie nie miałem tyle czasu. Zatrudniłem więc kolejnych fachowców.

Na dzień dzisiejszy posiadam największy warsztat stolarski w województwie. Współpracuję z największymi salonami meblowymi w całym kraju. Kto by pomyślał, że tak dobrze wszystko się rozwinie. Warto było się zaangażować w to zajęcie.