You are currently viewing Klient zamówił dużą szafę wnękową

Klient zamówił dużą szafę wnękową

Kiedy szef zmienił ofertę to nie mogliśmy odpędzić się od klientów. Przez cały czas napływały jakieś zamówienia a klienci ciągle coś u nas kupowali. Szef to jednak miał nosa do interesów co mnie cieszyło, ponieważ miałem pewne zatrudnienie na długie lata.

Montaż szafy wnękowej u klienta

duże szafy wnękowe na wymiar w WarszawieZajmowałem się montażem mebli, ponieważ posiadałem spore doświadczenie. Rzadko pracowałem z kimś, ponieważ wolałem na zlecenie jechać sam. Wszystko robiłem wtedy po swojemu i to mi odpowiadało. Kiedy wprowadziliśmy do oferty duże szafy wnękowe na wymiar w Warszawie to na zlecenia jeździłem codziennie. jednego dnia to nawet byłem u kilku klientów tak dużo miałem pracy. Wczoraj montowałem szafę wnękową u klienta, który mieszkał niedaleko mnie. Nie kojarzyłem go, ponieważ większość czasu i tak spędzałem z pracy. Nawet nie znałem sąsiadów z własnego bloku. Szafa, którą zamówił klient była duża. To była największa z szaf, które posiadaliśmy w ofercie. Na szczęście zawsze zabierałem ze sobą cały niezbędny sprzęt i radziłem sobie z każdym wyzwaniem i miałem takie w sumie każdego dnia. Podczas montażu szafy dużo rozmawialiśmy z klientem. Okazało się, że szafę zamówił dla żony, która nie miała o niczym pojęcia. To miał być prezent na rocznicę ślubu. Żona była w delegacji i dlatego tak pilnie wysłali mnie na ten montaż. Klient zapłacił wyższą stawkę, żeby tego samego dnia szafa wnękowa została zamontowana. Uporałem się z tym w ciągu jednego dnia i wróciłem zadowolony do firmy. Tego dnia miałem fajrant.

Nasze nowe szafy do końca roku sprzedawały się błyskawicznie. Szef już nam zapowiedział, że ma na oku coś jeszcze i wdroży to po nowym roku. Będzie musiał zatrudnić więcej ludzi, bo w takim składzie już na pewno nie będziemy sobie radzić ze wszystkim.