You are currently viewing Koleżanka projektuje bryczesy damskie

Koleżanka projektuje bryczesy damskie

  • Post author:
  • Post category:Biznes

Mam koleżankę, która ukończyła Akademię piękną. W sumie to tylko jedna z moich koleżanek ukończyła tego typu szkołę. Od kiedy tylko pamiętam koleżanka naprawdę pięknie malowała. Naprawdę jej rysunki znacznie różniły się nawet od rysunków osób, które miały jakiś tam talent w tym zakresie.

Bryczesy damskie popularne na całym świecie

bryczesy damskieKoleżanka po studiach zaczęła się projektowaniem wnętrz. I z tego co wiem to odnosiła naprawdę duże sukcesy. Jednak jak to artystka musiała co jakiś czas zmienić swoje zainteresowanie i po jakimś czasie pojechała za granicę by tam studiować projektowanie odzieży. To dość dziwny kierunek studiów. Jednak zdaniem koleżanki jest naprawdę bardzo prestiżowy i było jej bardzo ciężko się tam dostać. Koleżanka po kilku latach wróciła do kraju i okazało się, że zaczęła projektować różne akcesoria jeździeckie dla jednej z firm. Po prostu wygrała za granicą konkurs na to żeby mogła projektować i tym się teraz zajmuje. Projektuje na przykład odporne na przetarcia bryczesy damskie, które są podobno popularne już na całym świecie. No może po takich studiach można było y spodziewać się tego, że koleżanka będzie projektowała jakieś suknie wieczorowe. Jednak te akcesoria jeździeckie jakoś też bardziej mi do niej pasują.W końcu w szkole jeździła konno. I z tego co pamiętam to szło jej naprawdę całkiem nieźle. Pewnie też stąd miała pojęcie o tym jak te akcesoria jeździeckie powinny wyglądać. I jak zaprojektować bryczesy żeby były przede wszystkim wygodne i nie krępowały ruchów jeźdźca.

Jest to na pewno dość specyficzna branża dla jakiej projektuje koleżanka. Ale pewnie dla jakiegoś grona ludzi na całym świecie jej nazwisko pewnie bardzo dobrze kojarzy się właśnie z tymi akcesoriami. Z tego co wiem to koleżanka ma nadal projektować akcesoria jeździeckie i ma być ich nawet jeszcze więcej.