You are currently viewing Kosmetyki i dbanie o samochód

Kosmetyki i dbanie o samochód

Bardzo dbam o swój samochód. Chcę by był nie tylko w pełni sprawny, ale również dobrze wyglądał. Prezencja jest bardzo ważna. Do tej pory jeździłam na myjki samoobsługowe. Wiedziałam, że te automatyczne mogą zarysować lakier, a ręcznej nie miałam u siebie w okolicy. Jednak z czasem chciałam, by moje auto wyglądało jeszcze lepiej.

Kosmetyki samochodowej znanej marki

kosmetyki samochodowe adblMyjka usuwała zabrudzenia z zewnątrz, ale nie wewnątrz, lakier też był słabo zabezpieczony przed kolejnymi zabrudzeniami. Pomyślałam, że sama zabiorę się za czyszczenie swojego auta. W końcu mam teraz trochę więcej czasu, jest ładna pogoda, potrzebne mi są tylko odpowiednie środki do mycia i konserwacji auta. Postawiłam na kosmetyki samochodowe adbl, ponieważ ta znana marka została mi polecona przez znajomego. ABDL produkują różnorodne kosmetyki, od środków do mycia karoserii, przez zabezpieczanie szyb, kończąc na specjalistycznych środkach usuwających osad z klocków hamulcowych oraz rdzę. Kosmetyki nie były tanie, ale wiadomo, że za jakość trzeba płacić. Najważniejsze dla mnie było, że produkty będą bezpieczne dla mojego auta, nie porysują go, ani nie zmatowią lakieru ani lamp. Zamówiłam kosmetyki w sklepie internetowym ponieważ zależało mi na szybkiej dostawie i wygodnej płatności. Dzięki temu kupiłam wszystko w dobrej cenie. Zaczęłam od mycia auta szamponem samochodowym, potem przeszłam do polerowania lakieru oraz do zabezpieczania go woskiem. Umyłam także opony specjalnym środkiem zabezpieczającym je przed zabrudzeniami, a na szyby nałożyłam niewidzialną wycieraczkę w płynie.

Dzięki temu że kupiłam dobre kosmetyki samochodowe mój wóz lśni czystością. Jest odporny na zabrudzenia, więc mogę go rzadziej myć. Na pewno jeszcze nie raz kupię dobre produkty marki ABDL, bo jestem z nich zadowolona.