You are currently viewing Kostka brukowa od praktyki – wibroprasy

Kostka brukowa od praktyki – wibroprasy

Witam. Moja firma zakłada chodniki z kostki brukowej, znaczy się firma, w której jestem pracownikiem. I tak rozmyślam sobie, przeglądając internet oraz rozmawiając z pracownikami zakładów – produkujących kostkę – czy by mój szef nie mógł też w to wejść.

Wibroprasy i praktyczne podejście do kostki brukowej

wibroprasy

Otóż to bardzo dobry człowiek i traktuje nas naprawdę jak ludzi – nas czyli pracowników. I tak z całego serca chciałbym, abyśmy coraz bardziej się rozwijali. Z układaniem chodników bardzo dobrze nam idzie, uważam że bardzo dobrze by nam również poszło z wytwarzaniem surowca, czyli tworzeniem „kosteczek”. Z zebranej wiedzy, którą posiadam, wynika że wystarczyłyby nam linie do kostki brukowej. Takie linie nie jest trudno stworzyć, na początek wystarczą dobre wibroprasy. A resztę się dokoptuje. Z tego co wiem, dobre maszyny można zdobyć od firmy Zenith. Podobno niemieckie. Ponieważ, jak już wcześniej wspomniałem, mój szef jest naprawdę dobrym człowiekiem, znam go od wielu lat i mogę to potwierdzić wieloma przykładami, to potrzebowałbym porady praktycznej. Czy posiadając już odpowiednie profesjonalne wibroprasy i linię produkcyjną – łatwo jest już wytworzyć kostką brukową dobrej jakości? Chciałbym się o to zapytać kogoś, kto pracuje w takiej fabryce. Ludzie którzy rozmawiali ze mną, a pracujący w firmie produkującej ” kosteczki jakoś unikali tego tematu.

Tak jakby składniki dobrej kostki brukowej były opatentowane czy też okraszone wielką tajemnicą. Hmmm… muszę zajrzeć na jakieś blogi budowlane i tam może skontaktuje się z kimś kto wie jak ją produkować w dobrej jakości.