Kosze do magla

Każdy z nas ma w domu pralkę i z pewnością, przynajmniej raz w tygodniu robi pranie. Przez cały tydzień zbierane są w jednym miejscu wszystkie zabrudzone ubrania, które potem lądują w pralce. Na przechowywanie brudnych rzeczy, trzeba mieć specjalny pojemnik.

Jak wyglądają kosze do magla?

Kosz do maglaJeżeli mieszkamy sami, to raczej nie mamy problemu z przetrzymywaniem brudnych rzeczy, bo jest ich stosunkowo mało. Przy dużej rodzinie zaczyna się robić problem, gdyż każdy domownik codziennie dostarcza nowych ubrań przeznaczonych do prania. Trzeba je gdzieś przechowywać, aby nie przeszkadzały i były gotowe w każdej chwili do wrzucenia do pralki. Kosz do magla jest stworzony z myślą o praniu, czyli można w nim gromadzić ubrania wymagające odświeżenia, lub dokładnego wyprania. Kosz jest o tyle praktyczny, że można go łatwo przenosić i jest lekki. Większość modeli jest wykonana z wytrzymałego plastiku, w którym znajduje się mnóstwo maleńkich dziurek, przez które widać zawartość. Może on mieć kształt koła, owalu, kwadratu, albo prostokąta. Po przeciwległych bokach kosz posiada wygodne do trzymania uszy. Może mieć zamykaną klapę, dzięki której pełen kosz będzie nadal wyglądał estetycznie. Otwarte kosze do magla są niskie i możemy z nim chodzić po mieszkaniu i zbierać pranie, albo rozkładać już wybrane ubrania. W sklepach z wyposażeniem wnętrz znajdziemy kosze o różnej pojemności i wysokości. Jeżeli chcemy, aby kosz tylko stał w łazience, to najlepiej wybrać duży i wysoki model, bo zmieści się w nim sporo rzeczy.

Kosze są pomalowane na przeróżne kolory od jasnych po ciemne kolory. Mogą też być oklejona specjalną okleiną imitującą drewno, czy kamień. Kosz na pranie, możemy dostosować do wystroju łazienki, bo jest on wykonany z przeróżnych materiałów w różnym kolorze.