You are currently viewing Kupno mieszkania w Gdańsku

Kupno mieszkania w Gdańsku

 

Jakiś czas temu usłyszałam od mojej mamy, że w obecnych czasach, to trzeba jeździć za pracą i większość osób przeprowadza się ze względu na nią. Myślałam, że to tylko takie gadanie, bo na pewno uda mi się coś znaleźć w mojej miejscowości. Niestety, myliłam się i byłam zmuszona szukać czegoś z dala od miejsca zamieszkania.

Oferty sprzedaży mieszkań w Gdańsku

kupie mieszkanie gdańskKiedy udało mi się znaleźć super pracę, konieczna była natychmiastowa wyprowadzka. Od razu dałam ogłoszenie o treści, że kupie mieszkanie Gdańsk tylko i wyłącznie mnie interesował. Nie chciałam dojechać daleko do pracy. Nie mogłam się doczekać, aż ktoś zacznie się do mnie zgłaszać. W końcu zadzwonił do mnie pewien pan, mówiąc, że akurat poprzedni lokatorzy się nagle zwolnili i duże mieszkanie jest do sprzedaży od zaraz, ponieważ wynajem go nie interesuje. Miałam akurat odłożone fundusze na ten cel, ponieważ planowałam kiedyś kupić jakieś mieszkanie, ale w mojej miejscowości. Dlatego też pojechałam oglądać mieszkanie zaproponowane przez pana. Chyba miałam szczęście, ponieważ już pierwsze miejsce jakie oglądałam, bardzo mi się spodobało. Mieszkanie było czyste i zadbane, a przede wszystkim w świetnej lokalizacji, niedaleko od mojej pracy. Mogłabym nawet rowerem do niej dojeżdżać. Cena również była okazyjna, dlatego postanowiłam nie zwlekać, tylko od razu je kupić. Miało dwa pokoje i sporą kuchnię z salonem. Lepszej oferty na pewno bym nie znalazła.

Kiedy kupiłam mieszkanie, byłam z siebie bardzo zadowolona. W końcu udało mi się w moim życiu wszystko ułożyć. Znalazłam dobrą pracę, mam własne mieszkanie. Powoli przyjdzie jeszcze czas na sferę prywatną. Póki co rozpoczynam nowe życie z dala od mojego rodzinnego domu. Może to i lepiej, bo mam okazję poznać nowe osoby i zacząć wszystko od nowa.