Kupuję płyn do pielęgnacji soczewek

 

Kiedyś stosowałam soczewki jednorazowe, ale raz mama mi kupiła takie trzymiesięczne, które mi się spodobały. Uznałam, że takie rozwiązanie dla mnie jest najbardziej korzystne. Postanowiłam kupić sobie cały zestaw, bo już był na to czas.

W sklepie był duży wybór płynów do soczewek

płyny do pielęgnacji soczewekMiałam pojemnik na soczewki, ale chciałam kupić nowy. Przyda mi się również jakiś dobry płyny do pielęgnacji soczewek, ponieważ jest on ważny. Postanowiłam poczytać opinie na temat różnych płynów i udałam się do sklepu. Posiadałam już wiedzę i wiedziałam za czym się rozglądać. W sklepie był płyny do pielęgnacji soczewek, który miał w sieci bardzo dobre opinie i zdecydowałam się na jego zakup. Wyczytałam, że nie pozostawia on żadnych zanieczyszczeń a soczewki są bardzo dokładnie płukane. Taki produkt zdecydowanie był mi potrzebny. Kupiłam sobie jeszcze pojemnik i zestaw soczewek. Muszę brać dwa komplety, ponieważ na każdym oku mam inną wadę. Jedna soczewka jest toryczna, ale to zdecydowanie nie stanowi problemu w jej użytkowaniu. Jest tylko nieco grubsza. Kiedy zapłaciłam w sklepie za płyny do pielęgnacji soczewek to dostałam od kasjera dodatkowy pojemnik na soczewki. Okazało się, że teraz w sklepie jest promocja i takie pojemniki dodawane są gratis. Wybrałam największą pojemność płynu, ponieważ często zmieniam soczewki i chcę mieć pewność, że mi taka ilość wystarczy. Kiedy odchodziłam od kasy to uznałam, że powinnam kupić jeszcze jeden płyny do pielęgnacji soczewek w mniejszej pojemności. Zawsze mogę go ze sobą zabrać.

Zakupy w sklepie były bardzo udane i teraz zawsze tam się zaopatruję w soczewki czy płyny i pojemniki. Mają bardzo bogaty asortyment i jest z czego wybierać. Nawet często są jakieś atrakcyjne promocje, z których warto skorzystać.