You are currently viewing Lato z rozrywką

Lato z rozrywką

Ponieważ niedawno zmieniłam pracę, niestety nie mogłam dostać w wakacje urlopu. Chciałam to jednak w jakiś sposób zrekompensować mojemu dziecku. Mam 6 letniego syna, któremu staram się zapewnić tak dużo atrakcji, jak tylko jestem w stanie. Dlatego właśnie postanowiłam znaleźć jakieś rozwiązanie tej nieprzyjemnej sytuacji. Na szczęście okazało się ono bardzo łatwo dostępne.

Letnia rozrywka dla najmłodszych

półkolonie letnie w GdyniZdecydowałam się zapisać swoje dziecko na półkolonie letnie w Gdyni. Przede wszystkim bardzo odpowiadało mi fakt, że w czasie trwania półkolonii, dzieci były podzielone na grupy dostosowane do wieku. Dzięki temu miałam komfort psychiczny, ponieważ byłam pewna że mojemu dziecku nic nie grozi ze strony starszych kolegów. Dodatkowo na półkoloniach dziećmi zajmują się osoby, które odebrały staranne przeszkolenie właśnie w tym zakresie. Każda z nich posiada uprawnienia wychowawców kolonijnych, a także odbyła kurs pierwszej pomocy, dzięki któremu nawet w razie problemów, ryzyko komplikacji jest znikome. Odpowiada mi również fakt, że półkolonie to cały dzień na rozrywkę, która kończy się odwiezieniem dzieci do domu, w związku z czym nie tęsknię za moim synem tak bardzo, jak miałoby to miejsce w przypadku wysłania go na kilkutygodniowy wyjazd. Syn również jest bardzo zadowolony, ponieważ na kolonii poznał nowych kolegów, z którymi może się bawić. Za to ja się cieszę się że moje dziecko bardzo dużo zyskuje, jeżeli chodzi o kontakty interpersonalne.

Jestem naprawdę bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć rozwiązanie, jakim są półkolonie letnie w Gdyni. Przede wszystkim jest to bezpieczna rozrywka dla dziecka, które może spędzać czas z rówieśnikami pod okiem rzetelnych opiekunów. Cena tego typu rozrywki jest również bardzo konkurencyjna, więc bez obaw mogę sobie na to pozwolić.