You are currently viewing Likwidacja polisolokaty i pomoc prawnika

Likwidacja polisolokaty i pomoc prawnika

  • Post author:
  • Post category:Finanse

Polisolokaty to jedna wielka ściema. Jest z nimi masa kłopotów, człowiek musi się z nimi strasznie namęczyć. Szkoda, że nie wiedziałam o tym jak zakładałam polisolokaty, ale jak widać czasem jest się mądrym po szkodzie.

Likwidacja polisolokaty jest trudna

sprawna likwidacja polisolokatyCzytałam liczne artykuły na temat tego, jak się wydostać z tych polisolokat. Każdy artykuł mówił mi jednak coś innego, i w końcu sama nie wiedziałam co robić. Byłam załamana i zdesperowana. Powiedziałam przyjaciółce jaki mam problem, a ona powiedziała, że powinnam skontaktować się z prawnikiem. W końcu to sprawa adwokacka, zatem taki specjalista z pewnością mi pomoże. Nie pomyślałam o tym, a to przecież był genialny pomysł! Dobry radca prawny na pewno poradzi sobie z taką sprawą. Udałam się do najbliżej kancelarii prawnej w celu uzyskania pomocy. Tam przyjął mnie bardzo miły pan i powiedział, że nie jestem pierwszą osobą, która zwraca się do niego z taką prośbą, osób naciągniętych na polisolokaty jest więcej. Na szczęście zapewnił mnie, że sprawna likwidacja polisolokaty jest możliwa i pomoże mi ze wszystkim. Miałam przynieść wszystkie dokumenty przeze mnie podpisane, żeby wiedział co robić. Bardzo się denerwowałam, bo bałam się, ze może moja sytuacja jest inna, i że nie da się z tym nic zrobić. Prawnik jednak powiedział, że widział już podobną umowę i nie widzi przeszkód by ją rozwiązań. Znalazł jakiś kruczek prawny, dzięki któremu mogłam się uwolnić od polisolokaty. Jego pomoc nie była nawet tak droga jak sądziłam, że będzie. Jednak każda złotówka na niego wydana mi się zwróciła.

Jak to dobrze, że jednak likwidacja polisolokaty jest możliwa. Teraz już wiem, ze więcej nie podpiszę niczego, co nie zostało sprawdzone wielokrotnie. To tylko problemy, których da się uniknąć.