You are currently viewing Limuzyny na specjalne okazje

Limuzyny na specjalne okazje

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Dopełnieniem każdej najlepszej imprezy będzie wynajęcie limuzyny. Oczywiście najbardziej popularną jest limuzyna Hummer. Właśnie taka limuzyna jest najczęściej zamawiana na różnego rodzaju imprezy typu wieczór panieński lub wieczór kawalerski. Cena zależy od miasta oraz czas trwania wypożyczenia auta. Zazwyczaj do ceny możemy doliczyć koszt szampana oraz innego alkoholu.

Najbardziej popularne limuzyny do wynajęcia

limuzyna hummerNajlepszą i zdecydowanie najbardziej popularną limuzyną, którą zamawiamy na specjalną okazję jest limuzyna Hummer. Ponad 10 metrowe Auto jest w stanie pomieścić nawet do 20 osób. Wynajęcie go na około godzinę to koszt 500 do 1000 zł. Oczywiście Im większe miasto tym cena za taki wynajem jest większa. Przykładowo w Warszawie koszt wynajęcia godzinnej limuzyny wynosi około 1200 zł. Natomiast w Katowicach taka sama limuzyna jesteśmy w stanie znaleźć za około 800 zł. Bardzo często do ceny doliczone jest gratisowy szampan. Jeśli chcemy naszemu przyjacielowi lub przyjaciółce sprawić niezapomniane ostatni wieczór wolności to bardzo polecana jest właśnie wynajęcie limuzynę tej firmy. Zazwyczaj wszystkie firmy, które wynajmują takie samochody starają się by były one zawsze czyste wręcz lśniące. W środku limuzyna zawsze jest bardzo dobre nagłośnienie dzięki czemu puszczana muzyka jest bardzo głośna do tego otwierane szyby i impreza przenosi się do auta. Ponadto zazwyczaj w każdej limuzynie jest skórzana kanapa dzięki czemu wygoda jest bardzo na wysokim poziomie.

Warto czasami na różnego rodzaju imprezy zaoszczędzić trochę pieniędzy bo w tym dniu czuć się wyjątkowo. Dlatego jeśli chcemy zorganizować naszej przyjaciółce niezapomniane ostatni wieczór wolności to polecane jest wynajęcie właśnie limuzyny. Każda dziewczyna oraz mężczyzna chcą w tym dniu poczuć się super wyjątkowo i niepowtarzalnie.