You are currently viewing Mam zaprojektować mamie ogród

Mam zaprojektować mamie ogród

  • Post author:
  • Post category:Ogród

Moja mama zawsze chciała mieć dom na wsi. Ciężko dążyła do tego celu aż w końcu udał się jej go osiągnąć. Kupiła nieco zaniedbaną posesję, ale za to za małe pieniądze. Sama chce urządzić wszystko według swojego gustu i chce mieć przede wszystkim ogród.

Zaprojektowałam mamie piękny ogród, który jej się podoba

projektowanie ogrodów trójmiastoJa od kilku lat wykonuję projektowanie ogrodów trójmiasto i jak pojechałam obejrzeć dom to od razu zauważyłam, że jest tam mnóstwo możliwości. Mama o nic nie pytała, tylko opowiadała mi o swoich planach. Kiedy weszłyśmy do domu na kawę to zapytała czy mogłabym wykonać dla niej projekt ogrodu, ponieważ ma kilka pomysłów, ale nie ma świadomości czy są one realne. Moje projektowanie ogrodów trójmiasto są zawsze odpowiednio zaplanowane i precyzyjnie wykonane. Mama wie, że może mi zaufać, ponieważ zrobię wszystko jak najlepiej. Zgodziłam się chętnie i zaraz po powrocie do domu zabrałam się do pracy. Chcę, by mama miała piękny i modny ogród. Nawet poleciłam jej pracowników do ogrodu, którzy się wszystkim zajmą za niewielkie pieniądze. Wiem, że mamie zależało na czasie, dlatego przez ostatni tydzień zajmowałam się tylko projektem dla niej. W sobotę mamy się ponownie spotkać to na pewno będzie zadowolona, że już skończyłam. Mama w sobotę czekała na mnie z niecierpliwością. Wiedziała, że się przygotuję, ponieważ jestem bardzo sumienna. Mój projekt bardzo jej się spodobał i przyznała, że wymyśliłam to o niebo lepiej od niej. Będzie więcej miejsca a na tym zdecydowanie najbardziej jej zależało.

Mamy dom całkowicie został odnowiony. Ma piękny ogród, w którym spędza bardzo dużo czasu. Jest zadowolona, że w końcu może mieszkać na wsi i od razu zauważyłam, że odżyła. Jej szczęście jest dla mnie najważniejsze i dobrze, że się udało.