You are currently viewing Materiały biurowe dla nauczycielki

Materiały biurowe dla nauczycielki

  • Post author:
  • Post category:Biznes

Rozpoczął się nowy rok szkolny, i udało mi się podjąć pracę nauczycielki. Kupiłam sobie nowe artykuły biurowe i czerwone długopisy, by móc sprawdzać uczniom wypracowania.

Artykuły biurowe na start w nowej pracy

materiały biuroweTak, będę nauczycielką języka polskiego. Dlatego Wrocław zyska nową kadrę dydaktyczną. Nie mogę się już doczekać. Moje tablice korkowe są zapełnione różnymi wskazówkami, jak sobie dobrze poradzić pierwszego dnia zajęć. Nie mogę pozwolić, by uczniowie weszli mi na głowę. Pierwszego dnia zamazali tablice suchościeralne i musiałam ich nieźle skarcić. Sprawdzają mnie, na ile sobie pozwolę. Robią mi taką szkołę przetrwania, ale się nie daję.
Ostatnio jak szłam na zajęcia, to cofnęłam się po materiały biurowe Wrocław, i widziałam, jak jedna dziewczynka płacze pod szkołą. Zastanawiałam się, co jej się stało. Podeszłam do niej i podałam jej chusteczkę. Opowiedziała, że chłopcy z klasy jej dokuczają. Postanowiłam coś z tym zrobić. Przecież nie może tak być, że dziecko płacze, i boi się iść do szkoły, przez jakichś małych urwisów. Powiedziała mi dokładnie kto ją dręczy i już tego samego dnia postanowiłam zadziałać. Telefon do ich rodziców to było za mało. Trzeba było dać im jakąś większą nauczkę. Dorwałam tych nicponi na przerwie, i powiedziałam o co chodzi,ale wypierali się, że nic nie zrobili. Tradycyjnie, udają niewiniątka. Zablefowałam, że widziałam wszystko na kamerach, i pękli. Nakazałam im codziennie po lekcjach dokładnie sprzątać klasę. Mieli zmywać tablice, wynosić śmieci, i czyścić podłogę. No i oczywiście kłaść krzesełka do góry.

Taka nauczka chyba im się przydała. Od tej pory już nie broją, a i inni widząc, jak się muszą męczyć, nie chcą już w żaden sposób podpadać. Dziewczynka teraz mnie uwielbia, za to, że jej pomogłam, i dodatkowo zdobyłam respekt w klasie. No i o to chodziło.