Mezoterapia skóry głowy

Piękne, długie, błyszczące i zadbane włosy to dla wielu osób atrybut kobiecości. Reklamy w telewizji, czy Internecie pokazują nam, że takie włosy możemy uzyskać dzięki odpowiedniej pielęgnacji. Stosujemy więc wysokiej jakości odżywki oraz szampony, ale bardzo często nawet ich regularne i długotrwałe stosowanie nie przynosi spektakularnych rezultatów.

Jakie efekty daje mezoterapia na skórze głowy?

Mezoterapia skóry głowy KrakówNa szczęście możemy spróbować profesjonalnych zabiegów, które mogą pomóc w takiej sytuacji. Jednym z nich jest mezoterapia skóry głowy Kraków pozwala na przeprowadzenie tego zabiegu w polecanym gabinecie kosmetycznym. Zabieg ten wskazany jest w przypadku nadmiernego wypadania włosów, łysienia plackowatego, czy łysienia androgenowego. Podczas trwania zabiegu skóra głowy nakłuwana jest za pomocą niewielkich mikroigieł, a następnie wprowadzane są substancje odżywcze. Wśród nich znajdziemy leki przeciwzapalne, a także składniki stymulujące wzrost włosów i hamujące ich wypadanie oraz wiele składników odżywczych. Wiele osób uważa, że mezoterapia skóry głowy to zabieg naprawdę bolesny. Motywują to tym, że skóra głowy jest przecież naprawdę cienka. Okazuje się jednak, że dzięki niewielkiej średnicy igieł zabieg jest praktycznie bezbolesny. Jeśli jednak pacjent coś odczuwa to stosowane jest odpowiednie znieczulenie, co poprawia komfort zabiegu. Czas trwania jest różny. Może to być kilkanaście minut lub dłużej. Wszystko zależy od użytej metody.

Jeśli chodzi o cenę to nie jest ona wysoka. Dzięki temu każdy z nas może sobie pozwolić na wykonanie takiego zabiegu. Warto jest dowiedzieć się więcej na jego temat. Jeśli jesteśmy posiadaczami włosów, które wypadają i są znacznie przerzedzone to zabieg ten jest doskonałym rozwiązaniem na nasze problemy.