You are currently viewing Miłe wspomnienia ślubne dzięki upominkom

Miłe wspomnienia ślubne dzięki upominkom

 

Po pięknej ceremonii ślubnej i weselu każdy z gości weselnych ma, a przynajmniej powinien mieć wspaniałe wspomnienia ze ślubu znajomych czy rodziny. Wszystkie elementy jakie znajdują się na weselu są w większości przygotowane tak, aby każdy z gości czuł się dopieszczony i zadbany przez parę młodą.

Co można przygotować w ramach podziękowań ślubnych?

podziękowania ślubne dla gościJa z mężem długo dość zastanawialiśmy się nad tym co możemy przygotować na podziękowania ślubne dla gości weselnych. Myśleliśmy o dżemach truskawkowych, jednak nie wyszły nam one. Zdecydowaliśmy się przygotować po małym słoiczku miodu dla każdego z gości. Sami wybraliśmy słoiczki, zamówiliśmy i u znajomych co mają pasiekę poprosiliśmy o rozlanie miodu do tych maleńkich słoiczków. Zależało nam na tym, aby podziękowania ślubne wyrażały i kojarzyły się z nami przez co zdecydowaliśmy się ozdobić je samodzielnie. Kupiliśmy papier do naklejania, wypisaliśmy podziękowania, wycinaliśmy i przyklejaliśmy sami na słoiczki takie podziękowania. Dodatkowo serwetkę na górze sami zakładaliśmy, a ja samodzielnie rodziłam kokardki ze wstążki w kolorze będącym wiodącym na naszym weselu, był to kolor herbaciany. Wszystkim bardzo podobały się podziękowania stworzone przez nas. Czasem odwiedzając ich widzimy, że słoiczki z miodem nadal leżą i zawsze słyszymy, że są one tak urocze i ładne, że szkoda im otwierać i wykorzystać miód. Każdy z nas ma inne pomysły na podziękowania, wśród tych które widziałam na innych weselach są herbaty w saszetkach lub probówkach zamykanych korkiem.

Na wielu weselach spotyka się postawione przy każdym talerzu podziękowania dla gości. Są one bardzo ciekawą propozycją. Dzięki nim we wspomnieniach gości pozostawiają bardzo miłe wrażenie. Tym bardziej wówczas gdy stworzymy je sami, albo częściowo sami własnoręcznie.