You are currently viewing Moda ulicy- Stussy i nie tylko

Moda ulicy- Stussy i nie tylko

Kiedy obecnie wychodzimy na ulicę, można dostrzec ciekawy trend. Większość młodych ludzi oraz osób w średnim wieku zaczyna przykładać uwagę do tego, w jaki sposób wygląda na mieście. Przyczynia się do tego między innymi rozpropagowanie mody miejskiej, a w zasadzie ulicznej.

Stussy dla kochających modę

StussyIstnieje nawet kilka firm, które specjalizują się w tworzeniu ubrań,wpasowujących się w typowo swobodny casualowy styl uliczny. Należy do nich między innymi firma Stussy, ale jeżeli chcemy wyglądać oryginalnie i ciekawie nawet w drodze na zakupy, a także przy mniej oficjalnych okazjach, na przykład na uczelni czy w pubie, to swoją ofertą zaprasza również Backyard Cartel. Z czego może się składać taki zestaw, w którym będziemy prezentować się zarówno stylowo jak i swobodnie? Wystarczy zainwestować w jeden dobry element, który będzie przyciągał uwagę. Przykładem może być koszulka KOKA, czy też koszula, czapka lub kurtka z zasobów Stussy. Dzięki takiemu ubiorowi pokażemy, że wiemy co piszczy w modzie i nie boimy się nią bawić. Do szkoły sprawdzi się na przykład zestawienie, takie jak koszulka KOKA, charakterystyczna bluza Stussy oraz trampki. Co ciekawe tego rodzaju ubrania są praktycznie uniwersalne co do płci. Na przykład, kiedy spojrzymy na ofertę Blackyard Cartel, to spokojnie może z nich wybrać coś dla siebie zarówno chłopak jak i dziewczyna. Oznacza to na przykład, że para lub rodzeństwo może wymieniać się ubraniami i zawsze reprezentować ciekawy i niebanalny styl. Oczywiście tego rodzaju firmy proponują także elementy garderoby typowe dla danej płci, na przykład proste sukienki czy koszule dla kobiet.

Nawet na ulicy można odróżniać się pozytywnie od tłumu. Właśnie po to powstały marki oferujące ubrania, które z jednej strony są bardzo swobodne i mają nieoficjalny charakter, ale również posiadają bardzo modne kroje i będą na czasie jeszcze przynajmniej przez kilka sezonów.