You are currently viewing Modne kolory ubrań na wiosnę 2017

Modne kolory ubrań na wiosnę 2017

Podobno nadchodzący sezon wiosenno-letni zostanie zdominowany przez intensywne kolory. Od fluorescencyjnej cytryny, przez biskupią, intensywną fuksję, aż po świeżą, soczystą zieleń. Ten trend ma nawet specjalną nazwę – greenery.

Co jeszcze o kolorach na nadchodzący sezon?

odzież używana dla pańNie dość, że modne będą intensywne kolory, to jeszcze na topie będzie ubieranie się tak od stóp do głów. Nie wystarczy cytrynowy szalik czy bluzka, do tego należy dobrać jeszcze spodnie/spódnicę/sukienkę, buty, torebkę i wszystkie inne, możliwe dodatki, w równie jaskrawym kolorze. Aczkolwiek należy pamiętać, że to szaleństwo będzie miało swoje granice. W tym sezonie nie mieszamy bowiem barw. Jeżeli decydujemy się na soczystą pomarańczę, to tylko i wyłącznie ten kolor. Jeżeli wolimy groszkową zieleń, to nie dokładamy do niej fuksji. To nie będzie sezon dla szarych myszek. Wszelkie stonowane barwy zostawiamy w szafie i aż do jesieni zapominamy o ich istnieniu. Powinniśmy zrezygnować również z, jeszcze niedawno modnych, pastelowych odcieni. To jest sezon dla odważnych, zdecydowanych i lubiących od czasu do czasu przetestować nutę ekstrawagancji. Na wybiegu szlak intensywnym kolorom przetarli już najbardziej znani, modowi projektanci. Nie musimy jednak decydować się na markowe stroje. Nawet odzież używana dla pań, oferowana w second-handach na pewno zda egzamin i znajdziemy tam coś w odpowiednich kolorach.

Ubrania na ten sezon mają zatem być odświeżające, energetyzujące i szalone. A my razem z nimi, w pozytywnym nastroju musimy wejść w nowy, wiosenny sezon, wraz z naszą nową, kolorową garderobą. Oczywiście nie zapominajmy, że wiosna jest również dobrym pretekstem do odświeżenia nie tylko naszej garderoby, ale i rozpoczęcia nowych ćwiczeń czy chociażby zmiany fryzury.