You are currently viewing Mój chrześniak pojedzie na obóz językowy

Mój chrześniak pojedzie na obóz językowy

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Muszę dzisiaj porozmawiać z moją siostrą. Ostatnio wspominała, że chciałaby swojemu synowi zapewnić fajne wakacje. Siostra nie może wziąć urlopu na całe wakacje. jej mąż tez będzie mógł wziąć maksymalnie z dwa tygodnie. Pamiętamy, że my kiedyś jeździłyśmy na obozy językowe. Chciałabym jej to przypomnieć i zaproponować taki wyjazd mojemu chrześniakowi.

Namawiam siostrę na obóz

obozy językowe organizowane w LondynieWydaje mi się, że siostra boi się o swojego syna. Mateusz jest jednak już nastolatkiem. Wyjazdy bez rodziców na pewno mu nie zaszkodzą. Trzeba tylko znaleźć dobrą szkołę językową, która zapewnia w przystępnej cenie ciekawy program. Obozy językowe organizowane w Londynie są na pewno bardzo dobrym pomysłem w dzisiejszych czasach. Język angielski jest wszędzie potrzebny. Mateusz dobrze sobie radzi w szkole. Jest rozsądnym chłopcem. Jestem pewna, że on sobie spokojnie poradzi na takim obozie. Obozy językowe organizowane w Londynie nie są drogie. Znalazłam jedną szkołę, która ma bardzo dobre opinie. Czytałam wiele pozytywnych komentarzy na temat szkoły i organizowanych przez nią obozów. Moja siostra stwierdziła, że to całkiem dobry pomysł. Mąż mógłby postarać się o dofinansowanie do takiego obozu w swojej pracy. Dzięki temu koszt, który musieliby ponieść nie byłby wysoki. Mateusz stwierdził, że on chętnie pojedzie na taki obóz. Bardzo się cieszę, że mój pomysł spotkał się z takim zainteresowaniem. Postanowiłam Mateuszowi dać parę groszy żeby miał na swoje wydatki w trakcie obozu.

Pamiętam jak my cieszyłyśmy się jak miałyśmy jakąś gotówkę, którą mogłyśmy przeznaczyć na pamiątki dla siebie lub bliskich. Mój chrześniak jest na prawdę bardzo wartościowym chłopakiem i chciałabym żeby miał dobrze w życiu. Znajomość angielskiego to dzisiaj podstawa jeśli chce się mieć dobrą pracę.