You are currently viewing Najlepsza codzienna ochrona dla twojego smartfona!

Najlepsza codzienna ochrona dla twojego smartfona!

  • Post author:
  • Post category:Usługi

 

Jeśli jeszcze nie słyszeliści o firmie Spigen, to koniecznie musicie nadrobić zaległości! Amerykański producent od ponad 10 lat tworzy etui, które chronią smartfony przed codziennymi niebezpieczeństwami. W ich ofercie znajdziemy całą gamę ochronnych case’ów na wszystkie popularniejsze samrtfony.

Rugged Armor to stylowa propozycja od Spigena

spigen rugged armorEtui, które dziś opisuję, należy do serii Armor, która ma już wyrobioną markę na rynku akcesoriów gsm. W tej kolekcji, znajdziemy case’y, które przede wszystkim stawiają na bezpieczeństwo telefonu. Etui z tej kolecki bywały wielokrotnie nagradzane wojskowymi certyfikatami wydawanymi przez Pentagon. Smartfony ubrane w etui firmy spigen, potrafią bez ryski wyjśc z 26 seryjnych upadków z wysokości dwóch metrów. Seria Armor posiada szereg cech charakterystycznych pozwalających jej dostarczać najwyższy poziom protekcji. Inspirowany designem samochdów Spigen Rugged Armor stworzony jest z włokien węglowych oraz czarnego, matowego poliwęglanu. Nie musze przekonywać, jak obłędnie wygląda to połączenie. Na bokach etui, znajdziemy specjalną teksturę, której zadaniem jest zapewnić pewniejszy chwyt gdy korzystamy ze smartfona, oraz zapobiec jego upadkom. Nie mogło tu zabraknąć oczywiście autorskiej technologii Air Cushion w każdym rogu case’a. Słynna i opatentowana implementacji małych poduszek powietrznych, amortyzuje i absorbuje siłę uderzeń aby urządzenie wyszło bez szwanku z niekiedy bezlitosnych starć z podłożem.

Spigen stale rozszerza swoją ofertę, aby dotrzeć do coraz to większej liczby klientów. Ich ponad dziesięcioletnie doświadczenie oraz otwartość na konsumentów doprowadziła ich na sam sczyt branży. Ich bogata oferta zapewnia, że kady znajdzie etui dostosowane do swoich potrzeb na wszystkie popularniejsze modele telefonów.