You are currently viewing Nasz wspólny samochód

Nasz wspólny samochód

  • Post author:
  • Post category:Technologie

Z mężem po ślubie kupiliśmy samochód. Był to samochód używany jednak gdy go kupiliśmy cieszyliśmy się jak dzieci. Miał wszystko co czego szukaliśmy. Była w nim klimatyzacja, miał odpowiedni rocznik i był bardzo wygodny. Dla męża liczyły się oczywiście zupełnie inne parametry niż dla mnie.

Mąż wolał co innego

klimatyzacjaDla niego istotny był przebieg i to czy samochód był wcześniej serwisowany. Miał serwis klimatyzacji na pewno. W mieście takim jak warszawa był to chyba jedyny taki samochód. Byliśmy naprawdę bardzo zadowoleni. Po jego kupnie od razu planowaliśmy liczne wycieczki. Zawsze lubiliśmy jeździć samochodem a teraz przecież komfort naszej jazdy znacznie wzrósł. Jedyną rzeczą, która od razu zaczęła się psuć była właśnie klimatyzacja. Okazało się, że była dziurawa. I nasze próby napełniania jej kończyły się fiaskiem. Niestety aby to odkryć kilka razy klimatyzacja została napełniona, a to wiadomo nie należy do najtańszych przyjemności. Lato zbliżało się wielkimi krokami a my zostaliśmy bez sprawnej klimatyzacji. Wcześniej nie była nam tak bardzo niezbędna. Jednak teraz po pierwszych upałach wiedzieliśmy, że musimy coś z tym zrobić. Mechanik stwierdził, że nie ma sensu naprawiać starej i trzeba będzie założyć nową klimatyzację. Taki montaż klimatyzacji to dość duży wydatek, jednak biorąc pod uwagę pogodę nie mieliśmy innego wyjścia.

Samo założenie trwało bardzo krótko. Zrobił to nam mechanik, który rzeczywiście musiał znać się na rzeczy. Teraz mogliśmy spokojnie planować letni wypoczynek i wycieczki naszym samochodem.

Czytaj więcej na: eldom-instal.pl