You are currently viewing Niebanalne, nieoczywiste, niecodzienne zdjęcia

Niebanalne, nieoczywiste, niecodzienne zdjęcia

Co to jest: niby zwyczajne, ale posiadające magiczną moc zatrzymania w sobie wspaniałych chwil, równocześnie przywołujące obrazy oraz wywołujące dużo emocji i uczuć? Oczywiście, to zdjęcia. Same w sobie są niepowtarzalne i wyjątkowe. Czy jest możliwość, żeby uczynić je jeszcze bardziej niebanalnymi, niestandardowymi, nieszablonowymi?

Wspomnienia zamknięte w kwadracie

profesjonalne wywoływanie zdjęć kwadratowychUważam, że zdjęcia to idealny prezent właściwie na każdą okazję i dla każdego. Wiele fotografii w już podarowałam moim bliskim. Fotki w pojedynczych ramkach, w zestawach ram, na sznurkach, na klamerkach, małe, duże, drewniane, kolorowe, metalowe, ze zdobieniami, ramki ręcznie robione, z podpisami, dedykacjami, różne formaty, tekstury – to tylko kilka pomysłów już zrealizowanych. Ostatnio szukam sposobu jak jeszcze bardziej urozmaicić taki prezent. Jak sprawić, żeby zdjęcia przybrały mniej oczywistą formę? W wirze poszukiwań rzuciło mi się w oczy profesjonalne wywoływanie zdjęć kwadratowych. Fotografie przez swój kształt, stają się oryginalne i przyciągają wzrok. Niby niewielka różnica, ale daje niesamowity efekt. Nie potrzeba żadnych więcej dodatków i upiększeń, bo same w sobie są niezwykłe. Dodatkowo kwadratowe zdjęcia przywołały we mnie wspomnienia fotografii z Polaroida, gdzieś nad morzem, z wielkimi maskotkami. Niesamowite, że sam kształt zdjęcia potrafi wprawić w dobry nastrój, przywołując ciepłe, radosne chwile. Zaraz sama szykuję zestaw zdjęć, które zlecę do wywołania w formie kwadratowej.

Jeśli szukasz innej formy, niebanalności, nieprzeciętności, oryginalności w zdjęciach to koniecznie zdecyduj się na fotografie kwadratowe. Nieszablonowe rozwiązanie niby proste, a jednak przynoszące niesamowity efekt. Jestem nimi tak zauroczona, że oprócz prezentów dla bliskich, taka forma zdjęć zagości na stałe również w moim domu.