You are currently viewing Nowe dębowe drzwi

Nowe dębowe drzwi

 

Dobór nowych drzwi do domu może być niekiedy trudny, ponieważ często musimy wybierać miedzy walorami estetycznymi a jakością produktu. Mimo to warto jednak skupić się na zaletach wybranych rodzai drewna jak dąb, gdyż dzięki temu będziemy mieć przez wiele lat drzwi, które będą bardzo wytrzymałe i najwyższej jakości.

Dobór najlepszych drzwi dębowych do domu

drzwi na wymiar dąb szaryJeżeli nie możemy zdecydować się na typ drzwi jakie chcielibyśmy mieć w domu to pamiętajmy, iż naturalne drewna są najlepszą opcją. Bardzo dobrym wyborem są drzwi na wymiar dąb szary, które będą doskonale prezentować się w mniej kolorowych wnętrzu. Trzeba też nadmienić, iż wybierając drzwi na wymiar będziemy pewni, że nie będą one za małe ani za duże na wymiar naszej futryny. Dodatkowo dąb to jedna z najlepszych opcji. W prawdzie takie drzwi będą dosyć ciężkie oraz przy ich montażu potrzebne będą dwie osoby, ale dzięki temu możemy być pewni, że będą wytrzymałe. To zakup na wiele lat, który będzie odporny na wgniecenia i zarysowania. Przy okazji świetnie stłumi wszelki hałas z ulicy albo klatki schodowej. Warto też wspomnieć o garbnikach zawartych we dębowym drewnie, które zapobiegają rozwojowi robactwa oraz pleśni w środku naszych drzwi. Mimo to musimy być też świadomi, iż z czasem drzwi wykonane z dębu mogą ściemnieć. W związku z tym proponuje się podwójną warstwę lakieru, aby ograniczyć ten proces. To jedna z najlepszych opcji do domu i mieszkania.

Bardzo dobrym wyborem do domu są drzwi dębowe. To wytrzymały materiał, który będzie służył nam wiele lat. Dodatkowo wygląda fenomenalnie. Pamiętajmy jednak, iż drewno to może ciemnieć, dlatego warto drzwi podwójnie lakierować, aby zminimalizować tempo ciemnienia. Kupując dębowe drzwi będziemy bardzo zadowoleni z naszego wyboru.