You are currently viewing Odmładzanie w domowym zaciszu

Odmładzanie w domowym zaciszu

Aby dłużej cieszyć się młodą i napiętą skórą, warto zainwestować w zabiegi odmładzające na twarz. Możliwe jest wykonywanie takich zabiegów w domowym zaciszu. Dzięki mezoterapii bezigłowej można uzyskać spektakularne efekty odmładzające. Skóra staje się napięta i pełna młodzieńczego blasku.

Skuteczność stosowania mezoterapii bezigłowej

mezoterapia bezigłowa beautiflyZabiegi w salonach kosmetycznych są bardzo skuteczne, jednak są kosztowne. W związku z zapotrzebowaniem klientek na domowe przyrządy, które zapewnią efekty takie jak w salonie kosmetycznym – producent wychodzi naprzeciw z innowacyjnym urządzeniem do mezoterapii bezigłowej. Skuteczna mezoterapia bezigłowa Beautifly to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na odmłodzenie skóry, napięcie jej oraz lifting. Urządzenie wytwarza światło fotonowe w różnych kolorach, w zależności od potrzeb skóry. Niebieskie światło ma działanie antybakteryjne, świetnie sprawdza się dla osób z wrażliwą cerą naczynkową. Swoje zastosowanie znajdzie również w przypadku cer trądzikowych. Żółte światło natomiast pozytywnie wpływa na dotlenienie komórek skóry. Polecane jest dla osób z poszarzałą, szorstką cerą. Dzięki czerwonemu światłu można uzyskać świetny efekt liftingu, dzięki pobudzeniu produkcji kolagenu. Czerwone światło fotonowe świetnie działa również na zmarszczki. Urządzenie do mezoterapii bezigłowej wspaniale pobudza syntezę kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna i napięta.

W nowoczesnym urządzeniu do mezoterapii bezigłowej zastosowano również tryb krioterapii, dzięki któremu można domknąć rozszerzony pory i uelastycznić skórę. Dzięki regularnemu stosowaniu urządzenia można podnieść owal twarzy, odmłodzić skórę i zniwelować zmarszczki i bruzdy. Można na zawsze pożegnać się z poszarzałą, szorstką skórą.