You are currently viewing Opłacalny czarter jachtu

Opłacalny czarter jachtu

Pomysłów na spędzenie wakacji jest całe mnóstwo. Urlop wcale nie musi oznaczać wylegiwania się na plaży na polskim wybrzeżu lub gdzieś zagranicą. Coraz więcej osób szuka bardziej nietypowych sposobów na spędzanie wolnego czasu latem. Ludzie chcą być bardziej aktywni i przeżyć jakąś małą przygodę, którą potem będą mogli wspominać przez lata. 

Wakacje na jachcie w Chorwacji

czarter jachtu chorwacjaW końcu doczekaliśmy się upalnych dni i dużej ilości słońca. I chociaż w kalendarzu mamy jeszcze wiosnę, to większość z nas jest już na pewno myślami na wakacjach. A te zbliżają się wielkimi krokami. Kto jeszcze nie zaplanował urlopowego wyjazdu, najwyższa pora, żeby się za to zabrał. Powoli, bowiem, zaczyna brakować miejsc w najbardziej znanych kurortach w naszym kraju. No chyba, że ktoś wybiera się za granicę. Biura podróży przygotowały mnóstwo ciekawych ofert. Duża część z nich to bardzo nietypowe wyjazdy, na przykład na jacht. Istnieje możliwość wynajęcia łódki, którą pływać będziemy z rodziną lub przyjaciółmi przez kilka lub kilkanaście dni. Jak chodzi o czarter jachtu chorwacja jest najchętniej wybieranym krajem, ze względu na niskie koszty wynajmu łodzi i na piękne widoki. Linia brzegowa Chorwacji należy do jednych z najbardziej malowniczych. Nic więc dziwnego, że na wakacje na łodzi wybierają co roku całe tłumy ludzi. Czarter jachtu jest bardzo opłacalną opcją na wakacyjny wypoczynek, szczególnie, jeżeli wybieramy się na niego w kilka lub kilkanaście osób. Wtedy koszty wynajęcia osób rozkładają się na więcej osób.

Jednym z ciekawszych pomysłów na spędzanie wakacji jest wynajęcie jachtu w Polsce lub gdzieś na południu Europy. Bardzo dużo osób wynajmuje jachty w Chorwacji, gdzie koszt czarteru nie jest aż taki wysoki, a my mamy możliwość przez kilka lub kilkanaście dni podziwiać malowniczą linię brzegową tego pięknego kraju.